Фінські інвестори готові побудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод за 25 млн євро

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Фінські інвестори готові побудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод за 25 млн євро

Фінські інвестори готові побудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод за 25 млн євро

Фінська компанія «Ferroplan» планує побудувати у Тячеві сучасний сміттєпереробний завод за 25 млн євро та системи водопідготовки та водоочищення за міжнародними нормами і стандартами.

Такі наміри представники фінського підприємства – виробника технологій для сміттєпереробки та очисних систем – озвучили 21 квітня під час ознайомчої зустрічі у міськраді.

За словами інвесторів, для сміттєпереробного заводу необхідно підготувати новий полігон ТПВ.

«Паралельно з підготовкою старого звалища до закриття будуватиметься майданчик для сучасної системи управління та поводження з твердими побутовими відходами, – підкреслюють у «Ferroplan». – Основна частина сміття буде перероблятися, а рештки, які не піддаються утилізації, – складуватимуться у тюки і захоронятимуться за фінською технологією».

Після введення нового полігону в експлуатацію, старий накриють спеціальною плівкою, а на поверхні висіють траву. За словами інвесторів, законсервоване сміттєзвалище дозволить викачувати біогаз для потреб Тячева. Вартість інвестиційного проекту становить 25 млн євро.

Як зазначив Тячівський міський голова Іван Ковач, у запропонованому фінами проекті відсутні обмеження щодо об’єму сміття для рентабельності підприємства.

«Завод буде касетного типу, його можна буде у разі необхідності добудувати, – пояснює чиновник. – Наразі пропонується звозити сміття з населених пунктів Тячівської та Вільховецької громад, а також сусідніх Буштина, Новобарова, Бедевлі й Тересви».

На додачу, місто зможе користуватися одними з найкращих у світі – фінськими технологіями поводження з відходами, наголошує Іван Ковач. «Підприємство зареєструється на території Тячева, – зазначає мер. – Земельна ділянка, яка має цільове призначення для будівництва сміттєпереробного заводу, вже виділена “Міськжитлокомунгоспу”.

Натомість проект водоочистки у Тячеві розробили самотужки. Передбачається, що документ, який нині проходить експертизу, буде узгоджений з фінськими фахівцями.

Соціально значимі проекти, реалізацію яких планують завершити у 2018 році, покликані покращити екологічну ситуацію у місті та вирішити одну з найбільших і найактуальніших проблем – засмічення довкілля.

Мер Тячева, якому депутати делегували право проводити перемовини та складати протокол намірів з компанією-інвестором, та представники фінської компанії у посольстві Фінляндії в Україні 17 травня.

Автор | 2016-04-26T23:38:27+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.