Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Фінські інвестори готові побудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод за 25 млн євро

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Фінські інвестори готові побудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод за 25 млн євро

Фінські інвестори готові побудувати на Закарпатті сміттєпереробний завод за 25 млн євро

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Фінська компанія «Ferroplan» планує побудувати у Тячеві сучасний сміттєпереробний завод за 25 млн євро та системи водопідготовки та водоочищення за міжнародними нормами і стандартами.

Такі наміри представники фінського підприємства – виробника технологій для сміттєпереробки та очисних систем – озвучили 21 квітня під час ознайомчої зустрічі у міськраді.

За словами інвесторів, для сміттєпереробного заводу необхідно підготувати новий полігон ТПВ.

«Паралельно з підготовкою старого звалища до закриття будуватиметься майданчик для сучасної системи управління та поводження з твердими побутовими відходами, – підкреслюють у «Ferroplan». – Основна частина сміття буде перероблятися, а рештки, які не піддаються утилізації, – складуватимуться у тюки і захоронятимуться за фінською технологією».

Після введення нового полігону в експлуатацію, старий накриють спеціальною плівкою, а на поверхні висіють траву. За словами інвесторів, законсервоване сміттєзвалище дозволить викачувати біогаз для потреб Тячева. Вартість інвестиційного проекту становить 25 млн євро.

Як зазначив Тячівський міський голова Іван Ковач, у запропонованому фінами проекті відсутні обмеження щодо об’єму сміття для рентабельності підприємства.

«Завод буде касетного типу, його можна буде у разі необхідності добудувати, – пояснює чиновник. – Наразі пропонується звозити сміття з населених пунктів Тячівської та Вільховецької громад, а також сусідніх Буштина, Новобарова, Бедевлі й Тересви».

На додачу, місто зможе користуватися одними з найкращих у світі – фінськими технологіями поводження з відходами, наголошує Іван Ковач. «Підприємство зареєструється на території Тячева, – зазначає мер. – Земельна ділянка, яка має цільове призначення для будівництва сміттєпереробного заводу, вже виділена “Міськжитлокомунгоспу”.

Натомість проект водоочистки у Тячеві розробили самотужки. Передбачається, що документ, який нині проходить експертизу, буде узгоджений з фінськими фахівцями.

Соціально значимі проекти, реалізацію яких планують завершити у 2018 році, покликані покращити екологічну ситуацію у місті та вирішити одну з найбільших і найактуальніших проблем – засмічення довкілля.

Мер Тячева, якому депутати делегували право проводити перемовини та складати протокол намірів з компанією-інвестором, та представники фінської компанії у посольстві Фінляндії в Україні 17 травня.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-04-26T23:38:27+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|