Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Фінляндія може стати першою країною, яка заборонила вугільну промисловість

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Фінляндія може стати першою країною, яка заборонила вугільну промисловість

Фінляндія може стати першою країною, яка заборонила вугільну промисловість

Міністерство зайнятості та економіки виступило із заявою, в якому говорилося про прагнення припинити використання вугілля протягом 2020 х років.

Головна мета країни – стати повністю вуглецево-нейтральною вже до 2050 року.

На даний момент Фінляндія отримує 10% своєї енергії за допомогою вугілля і 40% від викопного палива. Уряд хоче збільшити виробництво енергії за допомогою відновлюваних джерел енергії та досягти 50%.

Вугільна заборона у Фінляндії потенційно може стати хорошим прикладом для скорочення викидів вуглекислого газу в усьому світі. Чим більше країн приєднається до програми по скороченню вугільної промисловості, тим краще для клімату.

Парламент Фінляндії в даний час знаходиться в процесі обговорення амбітної енергетичної стратегії.

Автор | 2017-01-08T15:40:45+00:00 Грудень 12th, 2016|Новини|