Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Фінляндія може стати першою країною, яка заборонила вугільну промисловість

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Фінляндія може стати першою країною, яка заборонила вугільну промисловість

Фінляндія може стати першою країною, яка заборонила вугільну промисловість

Міністерство зайнятості та економіки виступило із заявою, в якому говорилося про прагнення припинити використання вугілля протягом 2020 х років.

Головна мета країни – стати повністю вуглецево-нейтральною вже до 2050 року.

На даний момент Фінляндія отримує 10% своєї енергії за допомогою вугілля і 40% від викопного палива. Уряд хоче збільшити виробництво енергії за допомогою відновлюваних джерел енергії та досягти 50%.

Вугільна заборона у Фінляндії потенційно може стати хорошим прикладом для скорочення викидів вуглекислого газу в усьому світі. Чим більше країн приєднається до програми по скороченню вугільної промисловості, тим краще для клімату.

Парламент Фінляндії в даний час знаходиться в процесі обговорення амбітної енергетичної стратегії.

Автор | 2017-01-08T15:40:45+00:00 Грудень 12th, 2016|Новини|