Фінляндія інвестує 80 млн євро в альтернативну енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Фінляндія інвестує 80 млн євро в альтернативну енергетику

Фінляндія інвестує 80 млн євро в альтернативну енергетику

Фінляндія хоче протягом наступного десятиліття збільшити свою частку поновлюваних джерел енергії в загальній структурі енергоспоживання до більш ніж 50%.

Для підтримки сталого розвитку в сфері енергетики уряд Фінляндії виділить 80 млн євро в 2017-2018 роках на проекти використання біологічного палива і нових енергетичних технологій, щоб забезпечити досягнення поставлених кліматичних цілей до 2030 року.

Як очікується, використання поновлюваних джерел енергії збільшиться в Фінляндії настільки, що їх частка протягом 2020-х років перевищить 50%, а самозабезпеченість електроенергією – 55%.

Частка відновлюваної транспортного палива також до 2030 року збільшиться до 40%, в ​​результаті чого Фінляндія перестане використовувати вугілля для вироблення електроенергії і протягом 2020-х років наполовину зменшить імпорт нафти для внутрішніх потреб.

За матеріалами: delo.ua

Автор | 2016-03-05T00:24:49+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.