Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Фінляндія інвестує 80 млн євро в альтернативну енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Фінляндія інвестує 80 млн євро в альтернативну енергетику

Фінляндія інвестує 80 млн євро в альтернативну енергетику

Фінляндія хоче протягом наступного десятиліття збільшити свою частку поновлюваних джерел енергії в загальній структурі енергоспоживання до більш ніж 50%.

Для підтримки сталого розвитку в сфері енергетики уряд Фінляндії виділить 80 млн євро в 2017-2018 роках на проекти використання біологічного палива і нових енергетичних технологій, щоб забезпечити досягнення поставлених кліматичних цілей до 2030 року.

Як очікується, використання поновлюваних джерел енергії збільшиться в Фінляндії настільки, що їх частка протягом 2020-х років перевищить 50%, а самозабезпеченість електроенергією – 55%.

Частка відновлюваної транспортного палива також до 2030 року збільшиться до 40%, в ​​результаті чого Фінляндія перестане використовувати вугілля для вироблення електроенергії і протягом 2020-х років наполовину зменшить імпорт нафти для внутрішніх потреб.

За матеріалами: delo.ua

Автор | 2016-03-05T00:24:49+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|