«Зелені» тарифи на електроенергію для домогосподарств зросли на 3,6%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » «Зелені» тарифи на електроенергію для домогосподарств зросли на 3,6%

«Зелені» тарифи на електроенергію для домогосподарств зросли на 3,6%

«Зелені» тарифи на електроенергію, вироблену з поновлюваних джерел енергії приватними домогосподарствами, зросли на 3,6%.

Нові тарифи закріплені постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), № 3144 від 29 грудня 2015 року, що набрала чинності з 12 лютого (після її оприлюднення в «Офіційному віснику України» за № 10, ст. 468).

Постанова встановлює «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики, які вмонтовані на дахах та фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель та споруд), величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт.

Зокрема, «зелений» тариф для сонячних електростанцій, введених в дію в 2016 році і експлуатованих домогосподарствами, зросте на 16,94 коп. – до 4 грн 81,7 коп. / кВт-год (без ПДВ). Тариф для вітряних електростанцій, що запускаються до кінця 2019 року приватними домогосподарствами, зріс на 10,37 коп. – до 2 грн 94,75 коп. / дВт-год (без ПДВ), повідомляє ресурс Uaenergy.com.ua

Автор | 2016-02-25T23:43:59+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.