Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


«Зелені» тарифи на електроенергію для домогосподарств зросли на 3,6%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » «Зелені» тарифи на електроенергію для домогосподарств зросли на 3,6%

«Зелені» тарифи на електроенергію для домогосподарств зросли на 3,6%

«Зелені» тарифи на електроенергію, вироблену з поновлюваних джерел енергії приватними домогосподарствами, зросли на 3,6%.

Нові тарифи закріплені постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), № 3144 від 29 грудня 2015 року, що набрала чинності з 12 лютого (після її оприлюднення в «Офіційному віснику України» за № 10, ст. 468).

Постанова встановлює «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики, які вмонтовані на дахах та фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель та споруд), величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт.

Зокрема, «зелений» тариф для сонячних електростанцій, введених в дію в 2016 році і експлуатованих домогосподарствами, зросте на 16,94 коп. – до 4 грн 81,7 коп. / кВт-год (без ПДВ). Тариф для вітряних електростанцій, що запускаються до кінця 2019 року приватними домогосподарствами, зріс на 10,37 коп. – до 2 грн 94,75 коп. / дВт-год (без ПДВ), повідомляє ресурс Uaenergy.com.ua

Автор | 2016-02-25T23:43:59+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|