Faraday Future почали будувати завод з виробництва електромобілів у 500 милях від Gigafactory

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Faraday Future почали будувати завод з виробництва електромобілів у 500 милях від Gigafactory

Faraday Future почали будувати завод з виробництва електромобілів у 500 милях від Gigafactory

У Північному Лас-Вегасі команія Faraday Future розпочала будівництво заводу з випуску електромобілів у 500 милях(805 км) на південь від Gigafactory(Ріно, штат Невада).

Амбітний стартап, який планує конкурувати з Tesla, провів церемонію закладки фундаменту через чотири місяці після обнародування планів – 13 квітня, передає ТонеТО.

Завод з виробництва самокерованих електромобілів розташується на площі близько 900 акрів. Реалізація проекту забезпечить штату Невада 4500 додаткових робочих місць.

За словами представника Faraday Future Стейсі Морріс, перший автомобіль буде преміального рівня.

«Електромобілі Faraday Future матимуть кращий у галузі асортимент», – запевнила фахівець.

Faraday Future почали будувати завод з виробництва електромобілів у 500 милях від Gigafactory

Faraday Future почали будувати завод з виробництва електромобілів у 500 милях від Gigafactory

Faraday Future планує інвестувати у виробничий об’єкт близько $1 млрд. Заручившись підтримкою китайського мільярдера Цзя Юетіна, засновника і гендиректора Leshi TV, компанія планує завершити будівництво заводу протягом двох років.

Як повідомив віце-президент з глобального виробництва Faraday Future, колишній начальник виробництва Tesla Даг Рекхорн, компанія розпочала найм робітників на новий завод.

«Це тільки початок, — заявив він на церемонії закладки фундаменту. – Всі сповнені рішучості втілити проект в життя».

 

Джерело: есоtown.com.ua

Автор | 2016-10-20T00:59:45+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.