Facebook, Microsoft та ще 60 компаній розвиватимуть «зелену» енергетику в США

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Facebook, Microsoft та ще 60 компаній розвиватимуть «зелену» енергетику в США

Гіганти Кремнієвої долини Facebook і Microsoft, а також ще 60 інших компаній, об’єдналися з екологічними групами з метою сприяння розвитку альтернативної енергетики в США.

Їхнє головне завдання – домогтися вироблення 60 гігават енергії до 2025 року за рахунок відновлюваних джерел, повідомляє Solarpanels. Цього буде достатньо для того, щоб замінити всі вугільні електростанції Америки, які планують закрити протягом наступних чотирьох років. Так званий Альянс споживачів відновлювальних джерел енергії був сформований, щоб зламати бар’єри, з якими компанії стикаються в комунальних підприємствах, регулюючих органах, намагаючись скоротити викиди вуглекислого газу.

Великі споживачі енергії, такі як Facebook і Microsoft, що хочуть працювати на більш чистих джерелах енергії, ніж ті, які протягом багатьох років використовують комунальні мережі, тепер отримуватимуть електрику безпосередньо від виробників, які використовують ВДЕ. Уже укладено відповідні угоди про закупівлю електроенергії. Однак такі можливості є не у всіх невеликих компаній, а в деяких штатах це зробити майже неможливо.

За словами представника Microsoft Брайана Джаноуса, з 2012 року компанії вдалося скоротити викиди вуглекислого газу на 9,5 млн. метричних тонн:

«Здебільшого активно використовувалися договори купівлі-продажу енергії. Це ефективний спосіб забезпечити використання відновлюваних джерел електрики, але це виклик для невеликих компаній. Нам належить пройти довгий шлях, і єдиний спосіб подолати його – об’єднатися. Ми повинні зробити головним двигуном комунальні підприємства та надати нові можливості», – заявив він.

Facebook має намір забезпечити половину своїх потреб в електриці за рахунок відновлюваних джерел вже до 2018 року і в кінцевому підсумку хоче повністю перейти на безвуглецеві джерела.

Вже наступного тижня ця ініціативна група має намір зустрітися в штаб-квартирі Microsoft в Редмонді, штат Вашингтон, щоб обмінятися досвідом та ідеями про те, як стимулювати комунальні підприємства виробляти чисту енергію за рахунок вітряних турбін і сонячних панелей та продавати її бізнесу.

Leave a Reply