Литовська Enerstena вийшла на український ринок

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Здано в експлуатацію перші об'єкти Enerstena

Литовський виробник систем для біопалива Enerstena змінив модель управління, створивши контролюючу компанію Enerstenos grupe, і зміцнює позиції на експортних ринках.

Дочірні підприємства компанії вже працюють в Латвії, Естонії, Україні, останній проект вже реалізується – в ​​грудні минулого року Enerstenos grupe обладнала в Київському аеропорту Бориспіль, який опалюється котельнею на біопаливі, конденсаційний економайзер, який дозволяє економити теплоенергію, повідомила литовська ділова газета Verslo znios .

Глава і акціонер Enerstenos grupe, чиї доходи в минулому році склали 28 млн. євро, Віргініюс Раманаускас сказав в інтерв’ю газеті, що рішення створити дочірні компанії за кордоном, де наймаються місцеві фахівці, продиктовано бажанням збільшити масштаби експорту. Наступним кроком, за його словами, буде розширення на ринку Скандинавських країн, де зараз ведуться переговори про придбання місцевої компанії.

В. Раманаускас стверджує, що рішення більш активно діяти в Україні себе виправдало: один проект вже реалізований, і є перемоги на кількох конкурсах : «Днями ми підписуємо договір по другому об’єкту, перемогли ще на кількох конкурсах. Якщо рахувати за кількістю конкурсів, на яких ми перемогли в цьому році, то в 2016 році оборот повинен скласти 40 млн. євро, 50% становитимуть доходи від експорту».

Leave a Reply