Литовська Enerstena вийшла на український ринок

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Литовська Enerstena вийшла на український ринок

Литовська Enerstena вийшла на український ринок

Литовський виробник систем для біопалива Enerstena змінив модель управління, створивши контролюючу компанію Enerstenos grupe, і зміцнює позиції на експортних ринках.

Дочірні підприємства компанії вже працюють в Латвії, Естонії, Україні, останній проект вже реалізується – в ​​грудні минулого року Enerstenos grupe обладнала в Київському аеропорту Бориспіль, який опалюється котельнею на біопаливі, конденсаційний економайзер, який дозволяє економити теплоенергію, повідомила литовська ділова газета Verslo znios .

Глава і акціонер Enerstenos grupe, чиї доходи в минулому році склали 28 млн. євро, Віргініюс Раманаускас сказав в інтерв’ю газеті, що рішення створити дочірні компанії за кордоном, де наймаються місцеві фахівці, продиктовано бажанням збільшити масштаби експорту. Наступним кроком, за його словами, буде розширення на ринку Скандинавських країн, де зараз ведуться переговори про придбання місцевої компанії.

В. Раманаускас стверджує, що рішення більш активно діяти в Україні себе виправдало: один проект вже реалізований, і є перемоги на кількох конкурсах : «Днями ми підписуємо договір по другому об’єкту, перемогли ще на кількох конкурсах. Якщо рахувати за кількістю конкурсів, на яких ми перемогли в цьому році, то в 2016 році оборот повинен скласти 40 млн. євро, 50% становитимуть доходи від експорту».

Автор | 2016-03-11T19:35:32+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.