Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Литовська Enerstena вийшла на український ринок

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Литовська Enerstena вийшла на український ринок

Литовська Enerstena вийшла на український ринок

Литовський виробник систем для біопалива Enerstena змінив модель управління, створивши контролюючу компанію Enerstenos grupe, і зміцнює позиції на експортних ринках.

Дочірні підприємства компанії вже працюють в Латвії, Естонії, Україні, останній проект вже реалізується – в ​​грудні минулого року Enerstenos grupe обладнала в Київському аеропорту Бориспіль, який опалюється котельнею на біопаливі, конденсаційний економайзер, який дозволяє економити теплоенергію, повідомила литовська ділова газета Verslo znios .

Глава і акціонер Enerstenos grupe, чиї доходи в минулому році склали 28 млн. євро, Віргініюс Раманаускас сказав в інтерв’ю газеті, що рішення створити дочірні компанії за кордоном, де наймаються місцеві фахівці, продиктовано бажанням збільшити масштаби експорту. Наступним кроком, за його словами, буде розширення на ринку Скандинавських країн, де зараз ведуться переговори про придбання місцевої компанії.

В. Раманаускас стверджує, що рішення більш активно діяти в Україні себе виправдало: один проект вже реалізований, і є перемоги на кількох конкурсах : «Днями ми підписуємо договір по другому об’єкту, перемогли ще на кількох конкурсах. Якщо рахувати за кількістю конкурсів, на яких ми перемогли в цьому році, то в 2016 році оборот повинен скласти 40 млн. євро, 50% становитимуть доходи від експорту».

Автор | 2016-03-11T19:35:32+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|