Енергоспівтовариство вважає неприпустимим зворотний перегляд тарифів для СЕС в Україні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Енергоспівтовариство вважає неприпустимим зворотний перегляд тарифів для СЕС в Україні

Енергоспівтовариство вважає неприпустимим зворотний перегляд тарифів для СЕС в Україні

Секретаріат Енергетичного співтовариства вважає неприпустимим ретроспективний перегляд тарифів і умов роботи сонячних електростанцій в Україні.

Так у ЕнС прокоментували законопроект про зниження коефіцієнтів “зеленого” тарифу для СЕС потужністю понад 10 МВт, які вже введені в експлуатацію.

Як зазначає директор Секретаріату Енергоспівтовариства Янеза Копач, зміна існуючих умов роботи сонячних електростанцій негативно вплине на впровадження відновлюваних джерел енергії в Україні.

“Не допускається внесення будь-яких зворотних змін в діючі умови роботи СЕС, які вже експлуатуються, – наголошує фахівець. – Лише стабільна і передбачувана нормативно-правова база забезпечує впевненість інвесторів в українському ринку відновлюваних джерел енергії і, таким чином, дозволить Україні досягти 11% цільового використання відновлюваних джерел енергії до 2020 року згідно з Директивою 2009/28/EC”.

15 вересня депутат Ради Чорновіл (фракція “Народний Фронт”) зареєструвала законопроект No5129 про зниження коефіцієнта “зеленого” тарифу для великих СЕС (понад 10 МВт) у 1,8 рази.

16 вересня чотири депутати “Народного Фронту” зареєстрували альтернативний законопроект з пропозицією знизити у 1,8 рази коефіцієнти “зеленого” тарифу для всіх СЕС введених в експлуатацію до 31 грудня 2015, незалежно від встановленої потужності.

Частка сонячної енергетики в загальному виробництві електроенергії в 2015 становила 0,33%.

Найбільшим гравцем на ринку сонячної енергетики України є компанія CNBM International (Китай), яка з середини 2014 року володіє сонячними електростанціями “Лиманська Енерджи 1”, “Лиманська Енерджи 2”, “Приозерне 1”, “Приозерне 2”, “Франко Солар”, “Франко Піві”, “Дунайська СЕС 1”, “Дунайська СЕС 2” (Одеська обл.), “Нептун Солар” та “Восход Солар” (Миколаївська обл).

Автор | 2016-11-17T18:09:15+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.