Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Енергія вітру стала на 30% дешевша за атомну

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Енергія вітру стала на 30% дешевша за атомну

Енергія вітру стала на 30% дешевша за атомну

Енергія, що виробляється вітряними електростанціями на Північному морі, стала на 30% дешевше за ту, яку виробляють ядерні електростанції. Передбачається, що до 2030 року сектор офшорної вітроенергетики буде постачати 7% електроенергії в Європі. Про це пише еколог Кіріа Кук в журналі Climat News Network .

«Останнім часом стало очевидно, що витрати на вироблення енергії з вітру стрімко падають», – каже Джайлс Діксон, керівник офшорної вітроенергетичної компанії WindEurope. За його словами, нова ціна перевершила найоптимістичніші прогнози і вже становить €87 за 1 мегават-годину.

Офшорними називаються електростанції, які базуються в морі, а не на суші. У минулому їх будівництво було дорогим і непрактичним, тому компанії не поспішали вкладати кошти в енергію вітру. Але після того, як закрилися багато бурових станцій на Північному морі, транспортні компанії залишилися без роботи і знизили ціни на свої послуги. В результаті витрати на транспортування турбін в море і інші експлуатаційні роботи значно знизилися. Зіграло свою роль і зниження цін на нафту і сталь.

Раніше в цьому місяці найбільша в світі офшорна вітряна компанія DONG Energy з Данії виграла тендер на будівництво двох вітропарків в 22 кілометрах від голландського узбережжя. Передбачається, що коли він запрацює на повну потужність, електроенергія буде коштувати €72,70 за мегават-годину, враховуючи витрати на транспортування.

Передбачається, що в 2015 році 400 гігантських вітряних турбін зароблять на північно-східному узбережжі Великобританії і ще 150 – біля узбережжя Нідерландів. Основні інвестори в вітряну енергетику – Данія, Швеція та Португалія. За підрахунками WindEurope, при таких темпах розвитку галузі можна очікувати, що до 2030 року 7% енергії Європа буде отримувати від вітряних установок.

В майбутньому конкуренцію вітряної енергетики може скласти сонячна, витрати на яку теж поступово скорочуються. 26 липня завершилася місія Solar Impulse 2 – літак на сонячних батареях, вперше здійснив навколосвітню подорож на відновлюваній енергії.

За прогнозом Bloomberg, вартість роботи вітряних і сонячних електростанцій до 2040 року впаде відповідно на 41% і 60% і через 25 років вони стануть найдешевшими способами виробництва електроенергії.

У травні Німеччина через вітряну та сонячну погоду встановила новий рекорд з вироблення відновлюваної енергії, що призвело до різкого обвалу цін на електрику. В цей же час Португалія чотири дні повністю забезпечувала себе електроенергією тільки за рахунок зелених джерел.

Автор | 2016-07-30T21:15:53+00:00 Липень 30th, 2016|Новини|