Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Електромобілі зрівняються за ціною з машинами з ДВЗ до 2025 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Електромобілі зрівняються за ціною з машинами з ДВЗ до 2025 року

Електромобілі зрівняються за ціною з машинами з ДВЗ до 2025 року

Результати останнього дослідження, опублікованого Bloomberg New Energy Finance, вказують на те, що ціна на електромобілі буде продовжувати знижуватися в найближчі кілька років одночасно із здешевленням акумуляторних батарей, які використовуються в подібній техніці. Про це повідомляє ixbt.com

Фахівці вважають, що навіть при настільки невисоких цінах на нафту електромобілі зрівняються за ціною з машинами, в яких застосовуються двигуни внутрішнього згоряння, до 2025 року. Крім того, в документі йдеться про те, що до 2040 року 35% або 41 млн легкових автомобілів будуть використовувати електричний привід. Це дозволить економити 13 млн барелів неочищеної нафти щодня і в цілому знизити згубний вплив людини на навколишнє середовище.

У найближчі кілька років частка електромобілів на більшості ринків залишиться в межах 5%, винятком стануть країни, уряд яких буде підтримувати субсидіями впровадження подібних технологій.

Автор | 2016-03-03T00:29:37+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|