Електромобілі зрівняються за ціною з машинами з ДВЗ до 2025 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Електромобілі зрівняються за ціною з машинами з ДВЗ до 2025 року

Електромобілі зрівняються за ціною з машинами з ДВЗ до 2025 року

Результати останнього дослідження, опублікованого Bloomberg New Energy Finance, вказують на те, що ціна на електромобілі буде продовжувати знижуватися в найближчі кілька років одночасно із здешевленням акумуляторних батарей, які використовуються в подібній техніці. Про це повідомляє ixbt.com

Фахівці вважають, що навіть при настільки невисоких цінах на нафту електромобілі зрівняються за ціною з машинами, в яких застосовуються двигуни внутрішнього згоряння, до 2025 року. Крім того, в документі йдеться про те, що до 2040 року 35% або 41 млн легкових автомобілів будуть використовувати електричний привід. Це дозволить економити 13 млн барелів неочищеної нафти щодня і в цілому знизити згубний вплив людини на навколишнє середовище.

У найближчі кілька років частка електромобілів на більшості ринків залишиться в межах 5%, винятком стануть країни, уряд яких буде підтримувати субсидіями впровадження подібних технологій.

Автор | 2016-03-03T00:29:37+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.