Експлуатація та обслуговування сонячних панелей

СмартЕко » Експлуатація та обслуговування сонячних панелей
Експлуатація та обслуговування сонячних панелей 2016-10-20T00:59:26+00:00

Експлуатація сонячних панелей

Чи не поб’є град сонячні панелі? Чи не засипає сонячні панелі снігом? Яка продуктивність роботи сонячних панелей взимку? Як впливає вітер та дощ на сонячні панелі? Як доглядати за сонячними панелями? – ці питання турбують, мабуть, кожного господаря, який вирішив встановити сонячні панелі на власне домогосподарство.

Конструкція сонячних панелей досить міцна і не вимагає практично ніякого обслуговування впродовж їх терміну експлуатації, – який може сягати 25 років або навіть і більше. У тому випадку, якщо щось піде не так, компоненти вашої сонячнї системи мають достатньо великий гарантійний термін, який покриває ремонт або заміну.

Експлуатація та обслуговування сонячних панелей

Експлуатація та обслуговування сонячних панелей

Гарантія на сонячні батареї

Виробники сонячних панелей надають ряд гарантій, як на справну роботу панелей, так і на потужність виробітку електроенергії сонячними панелями.

Гарантія вихідної потужності означає, що продуктивність панелі не опускатиметься нижче певного рівня протягом терміну дії гарантії (зазвичай 25 років). Наприклад, виробник може надати гарантію, щоб гарантувати, що вихідна пікова потужність не впаде нижче 85 відсотків протягом 25 років.

Сонячні панелі деяких виробників включають в себе додаткову гарнтію, яка означає більш високий рівень вихідного сигналу протягом більш короткого періоду часу. Як наприклад, вторинна гарантія може гарантувати не менше 90 відсотків від початкової потужності протягом перших 10 років експлуатації.

Панелі, зазвичай, поставляються з гарантією якості виробництва, яка захищає споживачів від дефектних частин панелі, як правило, протягом перших п’яти років експлуатації. Інвертори також поставляються з гарантією, як правило, протягом 10 років.

Обслуговування сонячних панелей

Сонячні панелі виготовлені із загартованого скла, вони зпроектовані так, щоб з легкістю витримувати складні погодні умови, як то вітер, дощ, сніг чи град. За винятком трекінгових систем (слідкування за Сонцем), системи сонячних панелей не мають рухомих частин, що сильно зменшує імовірність виникнення будь-яких проблем.

Проблеми, пов’язані з продуктивністю роботи сонячних батарей, як правило, пов’язані з виробництвом електроенергії панелями, тому більшість інсталяторів рекомендують застосовувати системи моніторингу виробництва електроенергії вашою сонячною електростанцією. Помітивши зміни у виробництві, ви можете ідентифікувати і вирішувати проблеми превентивно.

Чистка сонячних батарей

Чистка сонячних батарей

Як правило, сонячні батареї не потребують очищення. Якщо ви проживаєте десь, де є багато смогу, пилу або бруду, ви можете побачити падіння продуктивності виробництва, яке може бути усунено шляхом очищення ваших панелей. Якщо панелі встановлені на даху вашого будинку, кращим варіантом буде скористатись послугами професійних прибиральників, а не намагатися очистити їх самостійно.

Як впливає сніг на роботу сонячних панелей?

Часто клієнти запитують, чи необхідно прибирати сніг із сонячних панелей? Як правило, відповідь – не потрібно, оскільки після падіння снігу на сонячну панель він тане та не впливає на рівень виробітку електроенергії вашою сонячною електростанцією. Для того, щоб панель мала змогу самоочищатись її необхідно встановлювати під кутом 15 градусів або більше.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.