Екодім з сонячними панелями платить $2/міс. за комунальні послуги

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Екодім з сонячними панелями платить $2/міс. за комунальні послуги

Екодім з сонячними панелями платить $2/міс. за комунальні послуги

Всього два долари на місяць за комунальні платежі платять мешканці енергоефективного будинку, розташованого в Західному Кірбі (Великобританія).

Архітектор Colin Usher, директор бюро John McCall Architects, спроектував цей будинок для себе. У його завдання входило створити простий екобудинок за прийнятною ціною.

Спроектований за стандартами німецького пасивного будинку, маленький білий будиночок вийшов добре утепленим і сонячним. Два роки експлуатації будинку показали, що його енергоефективність перевищує навіть найсміливіші очікування.

1453790752117535591

«У цьому будинку живуть вже два роки, і в цей період рахунки за опалення, світло, гарячу воду були менше 15 фунтів на рік (що еквівалентно 2 доларам на місяць)», – пишуть архітектори.

1453790779183687591

Будинок обладнаний вікнами з потрійним склопакетом, повітряним тепловим насосом і сонячними батареями на даху, які практично повністю забезпечують річні потреби будинку. І це у Великобританії, яка, як відомо, не сама сонячна країна в світі!

1453790799132086798

Так як з кожним днем ​​сонячні панелі дешевшають, архітектори вважають, що ціни на подібні зелені будинку з часом будуть ставати все менше.

Автор | 2016-10-20T01:00:04+00:00 Січень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.