Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Історія альтернативної енергетики в датах

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Історія альтернативної енергетики в датах

Історія альтернативної енергетики в датах

Не варто думати, що про пошуки альтернативних джерел енергії для забезпечення своєї життєдіяльності людство почало замислюватися зовсім недавно, після того, як стало зрозуміло, що природні запаси вуглеводнів не такі вже безмірні.

Насправді перший ентузіасти вже висловлювали такі припущення більше двохсот років тому. Спробуємо простежити в хронологічному порядку основні віхи розвитку альтернативної енергетики у світі.

У 1774 році інженер з Франції Бернар Форест де Белідора опублікував свою наукову працю «Гідравлічна архітектура», в якому виклав основні принципи гідротехнічного будівництва.

У 1839 році французький фізик Олександр Едмон Беккерель описав явище фотоефекту, що відбувається в електроліті.

У 1846 році з’явився на світ Пол ла Кур, який прославився створенням першої в світі вітроустановки.

У 1861 році була запатентована перша в світі установка, витягує електричну енергію з сонячного світла.

У 1881 році почала діяти перша гідроелектростанція, встановлена ​​на Ніагарському водоспаді, яка виробляла електроенергію для освітлення міських вулиць.

У 1913 році італійський ентузіаст граф П’єро Джінорі Конті в місті Лардерелло спорудив найпершу в історії геотермальну електростанцію.

У 1925 році француз Даріус сконструював вертикальний ротор, який використовується в вітроелектричних установках під ім’ям ротора Даріуса.

У 1931 році в Криму почала працювати найперша промислова електростанція Д-30, що використовує силу вітру, яка від початку до кінця була сконструйована інженерами ЦАГІ.

У 1954 році співробітниками лабораторії Белла була створена перша сонячна кремнієва панель.

У 1957 році в південних районах Нідерландів була встановлена ​​вітротурбіна потужністю в 200кВт, що виробляє електроенергію і підключена прямо в державну електромережу. Саме вона стала офіційно вважатися родоначальницею нинішньої вітроенергетики.

1958 році на американському космічному супутнику стали використовуватися перші сонячні батареї.

У 1966 році у французького узбережжя недалеко від міста Бретань була запущена перша в історії електростанція, яка використовує енергію приливних хвиль.

У 1997 році в Японії був підписаний Кіотський протокол – документ, покликаний скоротити викид в атмосферу парникових газів.

Автор | 2016-01-29T19:30:20+00:00 Жовтень 9th, 2012|Новини|