Історія альтернативної енергетики в датах

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Історія альтернативної енергетики в датах

Історія альтернативної енергетики в датах

Не варто думати, що про пошуки альтернативних джерел енергії для забезпечення своєї життєдіяльності людство почало замислюватися зовсім недавно, після того, як стало зрозуміло, що природні запаси вуглеводнів не такі вже безмірні.

Насправді перший ентузіасти вже висловлювали такі припущення більше двохсот років тому. Спробуємо простежити в хронологічному порядку основні віхи розвитку альтернативної енергетики у світі.

У 1774 році інженер з Франції Бернар Форест де Белідора опублікував свою наукову працю «Гідравлічна архітектура», в якому виклав основні принципи гідротехнічного будівництва.

У 1839 році французький фізик Олександр Едмон Беккерель описав явище фотоефекту, що відбувається в електроліті.

У 1846 році з’явився на світ Пол ла Кур, який прославився створенням першої в світі вітроустановки.

У 1861 році була запатентована перша в світі установка, витягує електричну енергію з сонячного світла.

У 1881 році почала діяти перша гідроелектростанція, встановлена ​​на Ніагарському водоспаді, яка виробляла електроенергію для освітлення міських вулиць.

У 1913 році італійський ентузіаст граф П’єро Джінорі Конті в місті Лардерелло спорудив найпершу в історії геотермальну електростанцію.

У 1925 році француз Даріус сконструював вертикальний ротор, який використовується в вітроелектричних установках під ім’ям ротора Даріуса.

У 1931 році в Криму почала працювати найперша промислова електростанція Д-30, що використовує силу вітру, яка від початку до кінця була сконструйована інженерами ЦАГІ.

У 1954 році співробітниками лабораторії Белла була створена перша сонячна кремнієва панель.

У 1957 році в південних районах Нідерландів була встановлена ​​вітротурбіна потужністю в 200кВт, що виробляє електроенергію і підключена прямо в державну електромережу. Саме вона стала офіційно вважатися родоначальницею нинішньої вітроенергетики.

1958 році на американському космічному супутнику стали використовуватися перші сонячні батареї.

У 1966 році у французького узбережжя недалеко від міста Бретань була запущена перша в історії електростанція, яка використовує енергію приливних хвиль.

У 1997 році в Японії був підписаний Кіотський протокол – документ, покликаний скоротити викид в атмосферу парникових газів.

Автор | 2016-01-29T19:30:20+00:00 Жовтень 9th, 2012|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.