Два німецьких регіони виробляють 100% електроенергії з ВДЕ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Два німецьких регіони виробляють 100% електроенергії з ВДЕ

Минулого року дві німецьких федеральних землі виробили більше електроенергії з відновлюваних джерел, ніж вони споживали, згідно з офіційними даними German Renewables International.

Мекленбург-Передня Померанія, що межує з Польщею і Балтійським морем, змогла досягти 130% чистої електроенергії з ВДЕ, це – 2,6 терават годин (ТВт-год.) від наземних вітрових електростанцій, 2,3 гігават годин (ГВт-год.) за допомогою енергетичної сировини з біомаси та 0,6 ТВт-год. від морських вітрових електростанцій, в цілому – 4,9 млрд. кВт-год. Шлезвіг-Гольштейн, що межує з Данією, Північним і Балтійським морями, досяг 100% чистої електроенергії. 46% покривається за допомогою біомаси, 44% – вітрова енергія і 10% – інші джерела.

Сільськогосподарським землям, таким як Мекленбург-Передня Померанія і Шлезвіг-Гольштейн, легше досягати покриття 100% своїх енергопотреб за допомогою ВДЕ в порівнянні з більш міськими районами Німеччини, тому що там знаходиться більше землі для чистих енергетичних проектів, а менша кількість населення означає менше споживання енергії.

Два німецьких регіони виробляють 100% електроенергії з ВДЕ
Два німецьких регіони виробляють 100% електроенергії з ВДЕ

Згідно зі звітом, Мекленбург-Передня Померанія експортує електроенергію в сусідні регіони, але також і імпортує електроенергію, коли виробництво енергії за допомогою вітру і сонця падає. Метою Шлезвіг-Гольштейна є отримання 300% електроенергії з відновлюваних джерел енергії до 2020 року.

У 2011 році німецьке село Вільдпольдсрід встановило рекорд, виробивши 321% чистої енергії.

Leave a Reply