До кінця 2016 року на Вінничині працюватиме 15 сонячних електростанцій потужністю 120 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » До кінця 2016 року на Вінничині працюватиме 15 сонячних електростанцій потужністю 120 МВт

До кінця 2016 року на Вінничині працюватиме 15 сонячних електростанцій потужністю 120 МВт

До кінця 2016 року у Вінницькій області працюватиме 15 сонячних електростанцій загальною потужністю 120 МВт.

Як зазначає перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, СЕС зможуть повністю забезпечити електроенергією мікрорайон “Вишенька” у Вінниці або невеликий район області.

Згідно з дослідженнями, у Вінницькій області кількість сонячної радіації лише на 2% менше, ніж в Криму.

І це стосується не тільки південних районів області, а північніших територій – Хмільника, Літина, – каже Андрій Гижко. – У 2015 році у Вінницькій області ввели в експлуатацію 4 сонячні електростанції, у листопаді-грудні будуть запущені ще три СЕС: у Барському, Чечельницькому та Калинівському районі.

Сонячна енергетика стала дуже популярною серед підприємців, наголошує Андрій Гижко.

«Один кіловат виробленої сонцем електроенергії(з урахуванням вартості сонячніх батарей та необхідного обладнання) сьогодні коштує один долар, а два роки назад було 4 долара за один кіловат, а 7 років назад – 10 доларів, – говорить Андрій Гижко. – Якщо для приватного будинку треба 5 кіловат електроенергії в годину, то це буде 5 000 доларів, тому поки це не вигідно для населення».

Сьогодні Вінничина має 9 земельних ділянок під альтернативну енергетику, які будуть пропонувати інвесторам.

«У вересні оголосили перший публічний конкурс на 2 земельні ділянки під сонячну енергетику, – розповідає Андрій Гижко. – На кожну подали чотири заявки, а ми спеціально промоніторили через службу безпеки та інші правоохоронні органи ці компанії».

3 листопада у Вінниці пройшов конкурс, переможцем якого визнана компанія з Арабських Еміратів.

Автор | 2016-11-30T17:17:36+00:00 Листопад 19th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.