До 2030 року сонячні панелі стануть одним із найдешевших джерел енергії в Європі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » До 2030 року сонячні панелі стануть одним із найдешевших джерел енергії в Європі

До 2030 року сонячні панелі стануть одним із найдешевших джерел енергії в Європі

Сонячні фотоелектричні панелі будуть одним із найдешевших джерел електроенергії в Європі вже до 2030 року. Такий висновок можна зробити зі звіту про майбутні скорочення витрат в «сонячній» галузі, що був недавно опублікований європейською інституцією KIC InnoEnergy.

Доповідь є заключною у серії з чотирьох, де KIC InnoEnergy аналізує майбутні витрати відновлюваних джерел енергії. Решта три присвячені вітровій та сонячній тепловій електроенергії.

До 2030 року сонячні панелі стануть одним із найдешевших джерел енергії в Європі

До 2030 року сонячні панелі стануть одним із найдешевших джерел енергії в Європі

Аналіз KIC InnoEnergy вітрової енергетики показує можливу економію витрат всього на 5,5% протягом наступних 15 років. Сонячна теплова має найвищі очікувані витрати – між € 130 і більше € 200 за МВт-год – незважаючи на скорочення витрат майже на 29%.

Вчені дійшли висновку, що технологічні інновації сприятимуть зниженню витрат у сонячній енергетиці на 22-30% до 2030 року, а вартість самих сонячних фотоелектричних панелей може бути зменшена 37-49% до цього ж року. Це призведе до скорочення витрат від €77-80 за МВт-год сьогодні, до € 43-49 за МВт-год в 2030 році. Тому енергія від сонячних панелей буде дешевшою, ніж вітрова та сонячна теплова. 80% -90% від очікуваного зниження витрат сонячних фотоелектричних панелей може бути досягнуто за рахунок семи інновацій, зокрема, в галузі виробництва клітин для кристалічного кремнію і виготовлення модуля для тонких плівок.

Як зазначено у доповіді, хоча сонячні панелі мають гарні перспективи, Європа має бути стурбована зниженням інвестицій в сектор ВДЕ, особливо, в порівнянні з Китаєм.

Автор | 2016-10-20T00:59:31+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.