Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

До 2022 року світовий ринок екологічно чистих дата-центрів збільшиться до $199 млрд.

Про це йдеться у новому прогнозі американської компанії Transparency Market Research, передає Alldatacenters.

За прогнозами аналітиків, підйом буде відбуватися за рахунок зростаючій зацікавленості операторів дата-центрів у зниженні експлуатаційних витрат та активній участі держави в регулюванні галузі і пропозиції податкових пільг.

Сьогодні ініціативи з розвитку екологічно чистих дата-центрів, які передбачають зниження електронних відходів, шкідливих викидів, а також використання альтернативних енергетичних технологій, сприяють ефективному зберіганню, управлінню і передачі даних по всій інфраструктурі, а також зменшують негативний вплив на навколишнє середовище.

Згідно з прогнозом, світовий ринок екологічно чистих дата-центрів, який у 2014 році був оцінений у 23,58 млрд доларів, злетить на 30,8% у період між 2015 і 2022 роками паралельно з прийняттям екологічно чистих рішень в ІТ, телекомунікації, а також у сфері страхування, а також банківських та фінансових послуг.

Як зазначається у звіті, індустрія екологічно чистих дата-центрів зростатиме швидкими темпами на територіях з низькими температурами, незважаючи на розробку нових енергозберігаючих технологій охолодження.

У 2015 році найбільшим інвестором на ринку екологічно чистих дата-центрів стала Північна Америка, де ДЦ використовуються в основному в ІТ і телекомунікаційній галузі.

У Transparency Market Research відзначають, що протягом наступних кількох років на нині помірно консолідованому ринку «зелених» дата-центрів зявляться нові гравці шляхом нових обєднань та злиття.

До списку лідерів, які підвищують ефективність власних дата-центрів, задовольняють попит на екологічно чисті продукти і підвищують конкурентоспроможність, автори звіту включають такі компанії як Cisco Systems, Ericsson, Fujitsu, International Business Machines Corporation і Hewlett Packard. В той же час серед ключових гравців значаться Dell, Eaton, Emerson Network Power, Hitachi, і Schneider Electric.

Автор | 2016-04-09T00:31:00+00:00 Квітень 9th, 2016|Новини|