До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

До 2022 року світовий ринок екологічно чистих дата-центрів збільшиться до $199 млрд.

Про це йдеться у новому прогнозі американської компанії Transparency Market Research, передає Alldatacenters.

За прогнозами аналітиків, підйом буде відбуватися за рахунок зростаючій зацікавленості операторів дата-центрів у зниженні експлуатаційних витрат та активній участі держави в регулюванні галузі і пропозиції податкових пільг.

Сьогодні ініціативи з розвитку екологічно чистих дата-центрів, які передбачають зниження електронних відходів, шкідливих викидів, а також використання альтернативних енергетичних технологій, сприяють ефективному зберіганню, управлінню і передачі даних по всій інфраструктурі, а також зменшують негативний вплив на навколишнє середовище.

Згідно з прогнозом, світовий ринок екологічно чистих дата-центрів, який у 2014 році був оцінений у 23,58 млрд доларів, злетить на 30,8% у період між 2015 і 2022 роками паралельно з прийняттям екологічно чистих рішень в ІТ, телекомунікації, а також у сфері страхування, а також банківських та фінансових послуг.

Як зазначається у звіті, індустрія екологічно чистих дата-центрів зростатиме швидкими темпами на територіях з низькими температурами, незважаючи на розробку нових енергозберігаючих технологій охолодження.

У 2015 році найбільшим інвестором на ринку екологічно чистих дата-центрів стала Північна Америка, де ДЦ використовуються в основному в ІТ і телекомунікаційній галузі.

У Transparency Market Research відзначають, що протягом наступних кількох років на нині помірно консолідованому ринку «зелених» дата-центрів зявляться нові гравці шляхом нових обєднань та злиття.

До списку лідерів, які підвищують ефективність власних дата-центрів, задовольняють попит на екологічно чисті продукти і підвищують конкурентоспроможність, автори звіту включають такі компанії як Cisco Systems, Ericsson, Fujitsu, International Business Machines Corporation і Hewlett Packard. В той же час серед ключових гравців значаться Dell, Eaton, Emerson Network Power, Hitachi, і Schneider Electric.

Leave a Reply