До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

До 2022 року ринок екологічно чистих дата-центрів зросте до $199 млрд

До 2022 року світовий ринок екологічно чистих дата-центрів збільшиться до $199 млрд.

Про це йдеться у новому прогнозі американської компанії Transparency Market Research, передає Alldatacenters.

За прогнозами аналітиків, підйом буде відбуватися за рахунок зростаючій зацікавленості операторів дата-центрів у зниженні експлуатаційних витрат та активній участі держави в регулюванні галузі і пропозиції податкових пільг.

Сьогодні ініціативи з розвитку екологічно чистих дата-центрів, які передбачають зниження електронних відходів, шкідливих викидів, а також використання альтернативних енергетичних технологій, сприяють ефективному зберіганню, управлінню і передачі даних по всій інфраструктурі, а також зменшують негативний вплив на навколишнє середовище.

Згідно з прогнозом, світовий ринок екологічно чистих дата-центрів, який у 2014 році був оцінений у 23,58 млрд доларів, злетить на 30,8% у період між 2015 і 2022 роками паралельно з прийняттям екологічно чистих рішень в ІТ, телекомунікації, а також у сфері страхування, а також банківських та фінансових послуг.

Як зазначається у звіті, індустрія екологічно чистих дата-центрів зростатиме швидкими темпами на територіях з низькими температурами, незважаючи на розробку нових енергозберігаючих технологій охолодження.

У 2015 році найбільшим інвестором на ринку екологічно чистих дата-центрів стала Північна Америка, де ДЦ використовуються в основному в ІТ і телекомунікаційній галузі.

У Transparency Market Research відзначають, що протягом наступних кількох років на нині помірно консолідованому ринку «зелених» дата-центрів зявляться нові гравці шляхом нових обєднань та злиття.

До списку лідерів, які підвищують ефективність власних дата-центрів, задовольняють попит на екологічно чисті продукти і підвищують конкурентоспроможність, автори звіту включають такі компанії як Cisco Systems, Ericsson, Fujitsu, International Business Machines Corporation і Hewlett Packard. В той же час серед ключових гравців значаться Dell, Eaton, Emerson Network Power, Hitachi, і Schneider Electric.

Автор | 2016-04-09T00:31:00+00:00 Квітень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.