Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Німецька компанія домоглася збільшення ефективності сонячних елементів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німецька компанія домоглася збільшення ефективності сонячних елементів

Німецька компанія домоглася збільшення ефективності сонячних елементів

Не так давно світ альтернативної енергетики був приємно здивований новиною, згідно з якою відомому німецькому виробникові фотогальванічних елементів компанії Heliatek вдалося значно підвищити ефективність роботи своєї продукції.

Створені ними на базі органічних полімерів фотогальванічні здвоєні осередки, стандартної площею в 1,1 квадратний сантиметр, які були отримані за методикою осадження в умовах низьких температур, змогли забезпечити ефективність роботи в 9,8%.

Згідно із заявою незалежного Магдебурзького інституту імені Фраунгофера, дане досягнення можна сміливо визнати новим світовим рекордом, до речі, вже третім за останній час, що стосуються ефективності фотоелектричних елементів, і яке відкриває нові перспективи для розвитку глобальної альтернативної енергетики.

Слід сказати, що попередній світовий рекорд ефективності роботи фотоелемента в 8,3% при аналогічних розмірах його активної поверхні, також належить даної німецької компанії.

Як заявив головний технічний директор компанії Heliatek Мартін Пфайфер, який до всього ще й є її співзасновником, його дітище на сьогоднішній день є практично єдиною в світі організацією, яка всі свої зусилля фокусує суто на розвитку технології осадження невеликих молекул в умовах низьких температур. А саме ця методика нині знайшла найширше застосування в процесі створення світловипромінюючих діодів, заснованих на органічних багатошарових полімерах (OLED).

Шляхом проб і помилок співробітникам компанії вдалося значно підвищити ефективність роботи своїх власних органічних сонячних елементів, які нині не поступаються за якістю традиційних елементів з аморфного кремнію.

Автор | 2016-01-29T20:16:50+00:00 Січень 9th, 2015|Новини|