Німецька компанія домоглася збільшення ефективності сонячних елементів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Німецька компанія домоглася збільшення ефективності сонячних елементів

Німецька компанія домоглася збільшення ефективності сонячних елементів

Не так давно світ альтернативної енергетики був приємно здивований новиною, згідно з якою відомому німецькому виробникові фотогальванічних елементів компанії Heliatek вдалося значно підвищити ефективність роботи своєї продукції.

Створені ними на базі органічних полімерів фотогальванічні здвоєні осередки, стандартної площею в 1,1 квадратний сантиметр, які були отримані за методикою осадження в умовах низьких температур, змогли забезпечити ефективність роботи в 9,8%.

Згідно із заявою незалежного Магдебурзького інституту імені Фраунгофера, дане досягнення можна сміливо визнати новим світовим рекордом, до речі, вже третім за останній час, що стосуються ефективності фотоелектричних елементів, і яке відкриває нові перспективи для розвитку глобальної альтернативної енергетики.

Слід сказати, що попередній світовий рекорд ефективності роботи фотоелемента в 8,3% при аналогічних розмірах його активної поверхні, також належить даної німецької компанії.

Як заявив головний технічний директор компанії Heliatek Мартін Пфайфер, який до всього ще й є її співзасновником, його дітище на сьогоднішній день є практично єдиною в світі організацією, яка всі свої зусилля фокусує суто на розвитку технології осадження невеликих молекул в умовах низьких температур. А саме ця методика нині знайшла найширше застосування в процесі створення світловипромінюючих діодів, заснованих на органічних багатошарових полімерах (OLED).

Шляхом проб і помилок співробітникам компанії вдалося значно підвищити ефективність роботи своїх власних органічних сонячних елементів, які нині не поступаються за якістю традиційних елементів з аморфного кремнію.

Автор | 2016-01-29T20:16:50+00:00 Січень 9th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.