Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

Дослідження ефективного використання коштів за програмою «теплих» кредитів Держенергоефективності проводитиме у два етапи. Перший передбачає опитування серед представників ОСББ та ЖБК щодо ефективного використаних бюджетних коштів. Другий – обстеження приватних домогосподарств позичальників (фізичних осіб), які стали учасниками програми «теплих» кредитів.

Ціллю такого дослідження є визначення ефективності впроваджених заходів з енергозбереження. Зокрема, оцінюватиметься коротко- та середньостроковий ефект від реалізованих заходів з енергоефективності. Також, проводитиметься аналіз впливу цих заходів на обсяги використання енергоресурсів та зменшення оплати за комунальні послуги. Загалом, у підсумку надаватимуться прогнозні дані щодо зниження енергоспоживання домогосподарствами України в рамках програми «теплих» кредитів.

На сьогодні вже завершено перший раунд дослідження. Опитування проводилося з 29.03.2016 по 13.04.2016 серед ОСББ і ЖБК, які отримали відшкодування від держави за «теплими» кредитами.

Держенергоефективності презентує цей звіт в рамках II-го Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», який відбудеться 12 травня 2016 року в НСК «Олімпійський».

Наразі триває підготовка до другого етапу дослідження.

До роботи з оцінювання ефективності Державної програми «теплих» кредитів Агентство залучило Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Інститут місцевого розвитку, громадянську мережу «ОПОРА» та Міжнародну фінансову корпорацію IFC.

Автор | 2016-05-01T19:52:20+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.