Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

Дослідження ефективного використання коштів за програмою «теплих» кредитів Держенергоефективності проводитиме у два етапи. Перший передбачає опитування серед представників ОСББ та ЖБК щодо ефективного використаних бюджетних коштів. Другий – обстеження приватних домогосподарств позичальників (фізичних осіб), які стали учасниками програми «теплих» кредитів.

Ціллю такого дослідження є визначення ефективності впроваджених заходів з енергозбереження. Зокрема, оцінюватиметься коротко- та середньостроковий ефект від реалізованих заходів з енергоефективності. Також, проводитиметься аналіз впливу цих заходів на обсяги використання енергоресурсів та зменшення оплати за комунальні послуги. Загалом, у підсумку надаватимуться прогнозні дані щодо зниження енергоспоживання домогосподарствами України в рамках програми «теплих» кредитів.

На сьогодні вже завершено перший раунд дослідження. Опитування проводилося з 29.03.2016 по 13.04.2016 серед ОСББ і ЖБК, які отримали відшкодування від держави за «теплими» кредитами.

Держенергоефективності презентує цей звіт в рамках II-го Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», який відбудеться 12 травня 2016 року в НСК «Олімпійський».

Наразі триває підготовка до другого етапу дослідження.

До роботи з оцінювання ефективності Державної програми «теплих» кредитів Агентство залучило Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Інститут місцевого розвитку, громадянську мережу «ОПОРА» та Міжнародну фінансову корпорацію IFC.

Автор | 2016-05-01T19:52:20+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|