Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Держенергоефективності проводить дослідження щодо ефективності використання коштів по програмі «теплих» кредитів

Дослідження ефективного використання коштів за програмою «теплих» кредитів Держенергоефективності проводитиме у два етапи. Перший передбачає опитування серед представників ОСББ та ЖБК щодо ефективного використаних бюджетних коштів. Другий – обстеження приватних домогосподарств позичальників (фізичних осіб), які стали учасниками програми «теплих» кредитів.

Ціллю такого дослідження є визначення ефективності впроваджених заходів з енергозбереження. Зокрема, оцінюватиметься коротко- та середньостроковий ефект від реалізованих заходів з енергоефективності. Також, проводитиметься аналіз впливу цих заходів на обсяги використання енергоресурсів та зменшення оплати за комунальні послуги. Загалом, у підсумку надаватимуться прогнозні дані щодо зниження енергоспоживання домогосподарствами України в рамках програми «теплих» кредитів.

На сьогодні вже завершено перший раунд дослідження. Опитування проводилося з 29.03.2016 по 13.04.2016 серед ОСББ і ЖБК, які отримали відшкодування від держави за «теплими» кредитами.

Держенергоефективності презентує цей звіт в рамках II-го Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», який відбудеться 12 травня 2016 року в НСК «Олімпійський».

Наразі триває підготовка до другого етапу дослідження.

До роботи з оцінювання ефективності Державної програми «теплих» кредитів Агентство залучило Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Інститут місцевого розвитку, громадянську мережу «ОПОРА» та Міжнародну фінансову корпорацію IFC.

Leave a Reply