Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

Нову швидку зарядку для електромобілів відкрила біля мосту Патона Перша Національна Мережа Зарядних Станцій для електромобілів «ТОКА». Її партнером виступив ПАТ Акціонерний Банк «УкрГазБанк», 95% якого належить державі.

Швидкісна зарядна станція укараїнського виробництва розташована поруч із відділенням банку на вул. Івана Миколайчука, 1. Наприклад, найпопулярніший електромобіль в Україні за офіційною статистикою – Nissan Leaf – можна зарядити тут за 3 години.

Компанія уже встановила декілька станцій у столиці. Філософія мережі «ТОКА» у тому, щоб власник електричного авто міг скористатися послугами компанії у зручних для нього місцях: біля торговельного чи розважального центру, спортклубу, на парковці біля супермаркету чи банку. Там, де зазвичай людина проводить мінімум годину.

Степан Благовісний підключає свій електромобіль до зарядки

Степан Благовісний підключає свій електромобіль до зарядки

В Україні офіційно зареєстровано близько 700 електромобілів, і уже більше 150 зарядних станцій. Ще на кінець 2015 року місць для підзарядки нараховувалося 110. Відомо, що ріст продажів електричних авто корелює зі зростанням інфраструктури. Зокрема, нещодавно Ecotown писав про те, що в Чернівцях за підтримки Ощадбанку встановлять першу зарядку для електромобілів.

«Без розвитку інфраструктури у стратегічних напрямках та без появи нових місць для зарядки електромобіля у зручних для водіїв місцях буму продажів електрокарів не буде. Тому ми робимо значні інвестиції у напрямку розвитку саме інфраструктури», – говорить Стефан Благовісний, директор мережі зарядних станцій «ТОКА».

У 2016 році «ТОКА» планують відкрити ще 34 зарядні станції у Києві, 15 – в Одесі і ще 5 – у Львові. Скористатися станціями мережі дуже легко: варто звернутися у компанію, заповнити анкету й отримати картку, яка буде активна уже за два дні.

Усі зарядні станції «ТОКА» активуються цією смарт-картою, або ж власник картки звертається у кол-центр, ідентифікується і користується послугою. Смарт-карта та послуга зарядки, за словами керівництва мережі, ще мінімум до 1 червня надаватимуться безкоштовно.

Автор | 2016-10-20T00:59:51+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|