Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

Державні банки почали встановлювати зарядки для електромобілів клієнтів у Києві

Нову швидку зарядку для електромобілів відкрила біля мосту Патона Перша Національна Мережа Зарядних Станцій для електромобілів «ТОКА». Її партнером виступив ПАТ Акціонерний Банк «УкрГазБанк», 95% якого належить державі.

Швидкісна зарядна станція укараїнського виробництва розташована поруч із відділенням банку на вул. Івана Миколайчука, 1. Наприклад, найпопулярніший електромобіль в Україні за офіційною статистикою – Nissan Leaf – можна зарядити тут за 3 години.

Компанія уже встановила декілька станцій у столиці. Філософія мережі «ТОКА» у тому, щоб власник електричного авто міг скористатися послугами компанії у зручних для нього місцях: біля торговельного чи розважального центру, спортклубу, на парковці біля супермаркету чи банку. Там, де зазвичай людина проводить мінімум годину.

Степан Благовісний підключає свій електромобіль до зарядки

Степан Благовісний підключає свій електромобіль до зарядки

В Україні офіційно зареєстровано близько 700 електромобілів, і уже більше 150 зарядних станцій. Ще на кінець 2015 року місць для підзарядки нараховувалося 110. Відомо, що ріст продажів електричних авто корелює зі зростанням інфраструктури. Зокрема, нещодавно Ecotown писав про те, що в Чернівцях за підтримки Ощадбанку встановлять першу зарядку для електромобілів.

«Без розвитку інфраструктури у стратегічних напрямках та без появи нових місць для зарядки електромобіля у зручних для водіїв місцях буму продажів електрокарів не буде. Тому ми робимо значні інвестиції у напрямку розвитку саме інфраструктури», – говорить Стефан Благовісний, директор мережі зарядних станцій «ТОКА».

У 2016 році «ТОКА» планують відкрити ще 34 зарядні станції у Києві, 15 – в Одесі і ще 5 – у Львові. Скористатися станціями мережі дуже легко: варто звернутися у компанію, заповнити анкету й отримати картку, яка буде активна уже за два дні.

Усі зарядні станції «ТОКА» активуються цією смарт-картою, або ж власник картки звертається у кол-центр, ідентифікується і користується послугою. Смарт-карта та послуга зарядки, за словами керівництва мережі, ще мінімум до 1 червня надаватимуться безкоштовно.

Автор | 2016-10-20T00:59:51+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.