Чи стане Африка лідером відновлюваної енергетики?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чи стане Африка лідером відновлюваної енергетики?

Чи стане Африка лідером відновлюваної енергетики?

Потужна сонячна електростанція в формі Африки в Руанді, масштабна геотермальна установка в Кенії – системи вироблення відновлюваної енергії відкриваються на території континенту один за іншим. В цьому є гостра необхідність, так як 620 млн африканців не мають надійних джерел електроенергії.

До 2050 року населення Африки має збільшитися вдвічі, а попит на зелену енергетику з кожним роком буде зростати . На думку Керолайн Кінді-Робб, виконавчого директора Africa Progress Panel, скоро континент може стати потужним епіцентром чистої енергії. З цієї точки зору відсутність розвиненої електроенергетичної інфраструктури на основі пального викопного стане перевагою. Африканським країнам доведеться не перебудовуватися, як більшості розвинених країн, а створювати з нуля.

«Континент зможе розвиватися швидко і використовуватися новітні технології. Перевага Африки – відсутність старих великовагових систем» , – зазначив Кінді-Робб.

Перехід на чисту енергетику принциповий і з точки зору охорони здоров’я. Багато африканців використовують для приготування їжі дрова і вугілля, що призводить до забруднення повітря в житлових приміщеннях. Від цього в країнах Африки на південь від Сахари щорічно гине 600 000 чоловік.

На території Африки зосереджена кілька масштабних об’єктів з виробництва чистої енергії. В Ефіопії до серпня має завершитися будівництво великої гідроелектростанції з відведеною потужністю 1870 мегават. Потужні сонячні установки введені в експлуатацію в Марокко – країні, яка до 2020 року планує на 42% перейти на поновлювані джерела. У Руанді працює велика сонячна електростанція в формі африканського континенту. Вона забезпечує енергією 15000 будинків.

Геотермальна електростанція Olkaria забезпечує енергією Кенію. В цілому в країні геотермальні джерела постачають майже половину необхідної енергії. Також в Кенії будують великий вітропарк загальною потужністю 310 МВт, який в перспективі зможе виробляти 18% всієї електрики в країні.

На континенті інвестують не тільки в великі сонячні установки і гідроелектростанції. Поступово з’являється все більше незалежних проектів, які використовують сонячну енергію. На сьогоднішній день 5% сімей в країнах Африки на південь від Сахари використовують різноманітні джерела світла на основі сонячної енергії. У 2009 році цей показник становив лише 1%.

Багато жителів континенту просто не можуть собі дозволити оплачувати електроенергію. Через відсутність розвиненої інфраструктури африканці переплачують: деякі платять за одиницю енергії в 60-80 разів більше, ніж жителі Нью-Йорка і Лондона.

До 2017 року стартап Off-Grid Electric збирається обладнати мільйон будинків в сільській частині Африки дешевими сонячними панелями. Щомісячна плата складе всього $6. Пропозиція вже діє в Танзанії, а протягом року з’явиться і в Руанді.

Вирішити проблему доступу до електроенергії покликаний проект Liter of Light , який створює ефективні джерела світла зі звичайних пластикових пляшок на 1,5-2 л, наповнених водою. Вони вставляються в дах і розсіюють сонячне світло, замінюючи лампочку на 40-60-ват.

Автор | 2016-08-11T23:16:14+00:00 Серпень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.