Чи можуть сонячна енергія і електромобілі вплинути на вартість нафти?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чи можуть сонячна енергія і електромобілі вплинути на вартість нафти?

Чи можуть сонячна енергія і електромобілі вплинути на вартість нафти?

Експерти французької компанії Engie вважають, що через можливе падіння вартості сонячної енергії, розширення використання промислових і домашніх акумуляторів, зростання продажів електромобілів і водневих автомобілів, а також збільшення кількості «розумних» будинків, ціни на нафту будуть опускатися все нижче.

«Попит на сонячну енергію, акумулятори, електричні та водневі транспортні засоби збільшується. Водень поки є слабкою ланкою в 100% -й системі поновлюваних джерел енергії, але технологічні «цеглинки» для її створення вже готові », – повідомив глава відділу технологій та інновацій Engie Тьєррі Люпер.

На його думку навіть якщо попит на нафту буде рости аж до 2025 року, її ціна може впасти до $10, якщо ринки відчують значне зниження попиту в майбутньому.

Колись газовий монополіст, а сьогодні найбільший в світі недержавний виробник електроенергії, – компанія Engie активно інвестує в ВДЕ , одночасно позбавляючись від вугільних заводів і геологорозвідувальних активів, щоб захистити себе від коливання цін на сировинні товари. До 2018 року французька компанія планує витратити 1,5 млрд євро на нові енергетичні технології.

Зокрема, Т. Люпер прогнозує, що вартість сонячної енергії впаде нижче $ 10 за МВт / год у 2025 році в самих сонячних регіонах світу . Також значно подешевшає вартість технологій паливних елементів, які перетворять водень в електрику для живлення транспортних засобів. Згідно з його прогнозом, вже протягом 10 років водень як вид палива зможе зрівнятися за вартістю зі зрідженим газом. Крім того, сонце, вітер, біогаз та промислові системи накопичення енергії стануть ключовими елементами майбутнього світу чистої енергії.

У той же час, директор спеціальних проектів НТЦ «Психея» Геннадій Рябцев вважає даний прогноз досить неоднозначним . На думку експерта точно передбачити подальший розвиток енергетики на найближчі 10-15 років складно через стрімкий розвиток науки і, зокрема, енергетики. Разом з тим, вірогідним залишається обвал нафти до $10 за барель, в тому числі і завдяки дослідженням в області низькотемпературного синтезу.

Автор | 2017-01-09T00:31:36+00:00 Січень 1st, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.