Чи можна швидко здійснити енергетичну революцію?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чи можна швидко здійснити енергетичну революцію?

Чи можна швидко здійснити енергетичну революцію?

Перехід до чистої енергії можна зробити досить швидко, якщо для цього будуть вживатися узгоджені зусилля.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного в Університеті Сассекса.

Так, дослідники запевняють, що людство могло б відмовитися від використання вугілля і нафти як джерела енергії, приблизно, протягом десятиліття. В історії вже є приклади схожих змін.

За словами професора Бенджаміна Совакула (Benjamin Sovacool), енергетичні революції здійснюються досить швидко, коли спостерігається комбінація «рішучого урядового втручання» і економічних або екологічних стимулів . Наприклад, Провінція Онтаріо в Канаді відмовилася від вугільної енергетики за 11 років, а частка атомної енергетики у Франції досягла 40% протягом 12 років. У випадку з викопними джерелами енергії, спостерігається комбінація ряду факторів: побоювання через можливі кліматичні зміни, скорочення запасів викопних ресурсів, розвинені технології, що дозволяють здійснити перехід до нових джерел енергії.

Відзначається, що перехід до нових джерел енергії може здійснюватися досить повільно, коли розвиток здійснюється природним шляхом без стимулювання . Прикладом тому називається широке впровадження електрики, яке зайняло кілька десятиліть. Але ситуація кардинально змінюється при концентрації та узгодженості дій.

Незважаючи на те, що електромобілі і поновлювані джерела енергії все активніше проникають в наше життя, є і чималий опір прогресу . В основному, мова йде про промисловість з видобутку викопних джерел енергії (і відповідних політичних силах, які їх захищають).

Також прискорити перехід до використання більш екологічно чистих джерел енергії могли б різні нормативні акти . Разом з тим, існує ще одна заковика на шляху до світлого майбутнього альтернативної енергетики. Країни, що розвиваються, рідко можуть дозволити собі розкіш у вигляді відмови від використання викопних джерел енергії. Для них це занадто дорого, і така відмова може привести до появи великої кількості людей, які не мають доступу до надійного енергопостачання. Таким чином прискорений перехід до альтернативних джерел енергії може не настати до тих пір, поки політичні та економічні переваги не стануть очевидними навіть для противників змін.

Автор | 2016-04-26T23:43:25+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.