Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Чи можна швидко здійснити енергетичну революцію?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чи можна швидко здійснити енергетичну революцію?

Чи можна швидко здійснити енергетичну революцію?

Перехід до чистої енергії можна зробити досить швидко, якщо для цього будуть вживатися узгоджені зусилля.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного в Університеті Сассекса.

Так, дослідники запевняють, що людство могло б відмовитися від використання вугілля і нафти як джерела енергії, приблизно, протягом десятиліття. В історії вже є приклади схожих змін.

За словами професора Бенджаміна Совакула (Benjamin Sovacool), енергетичні революції здійснюються досить швидко, коли спостерігається комбінація «рішучого урядового втручання» і економічних або екологічних стимулів . Наприклад, Провінція Онтаріо в Канаді відмовилася від вугільної енергетики за 11 років, а частка атомної енергетики у Франції досягла 40% протягом 12 років. У випадку з викопними джерелами енергії, спостерігається комбінація ряду факторів: побоювання через можливі кліматичні зміни, скорочення запасів викопних ресурсів, розвинені технології, що дозволяють здійснити перехід до нових джерел енергії.

Відзначається, що перехід до нових джерел енергії може здійснюватися досить повільно, коли розвиток здійснюється природним шляхом без стимулювання . Прикладом тому називається широке впровадження електрики, яке зайняло кілька десятиліть. Але ситуація кардинально змінюється при концентрації та узгодженості дій.

Незважаючи на те, що електромобілі і поновлювані джерела енергії все активніше проникають в наше життя, є і чималий опір прогресу . В основному, мова йде про промисловість з видобутку викопних джерел енергії (і відповідних політичних силах, які їх захищають).

Також прискорити перехід до використання більш екологічно чистих джерел енергії могли б різні нормативні акти . Разом з тим, існує ще одна заковика на шляху до світлого майбутнього альтернативної енергетики. Країни, що розвиваються, рідко можуть дозволити собі розкіш у вигляді відмови від використання викопних джерел енергії. Для них це занадто дорого, і така відмова може привести до появи великої кількості людей, які не мають доступу до надійного енергопостачання. Таким чином прискорений перехід до альтернативних джерел енергії може не настати до тих пір, поки політичні та економічні переваги не стануть очевидними навіть для противників змін.

Автор | 2016-04-26T23:43:25+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|