Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

Майже чверть комерційних підприємств Австралії в тій чи іншій мірі працюють на енергії, отриманої від сонячних панелей. Таким чином вони захищають навколишнє середовище і скорочують витрати на електрику.

Відповідно до опублікованої енергетичною компанією Energy Action доповіді, 23% комерційних підприємств Австралії встановили сонячні панелі на даху своїх офісів і виробляють власну електроенергію. Два роки тому їх частка становила 14%. Ще 37% заявили, що «застосовують сонячні технології в бізнесі», в 2014 році таких було 23%.

Підприємств, які серйозно замислюються про інвестиції в сонячні панелі, акумуляторні системи і технології управління енергією, стало 84%. 43% опитаних повідомили, що вже користуються подібними системами.

Зріс і інтерес бізнесу до сфери відновлюваної енергії в цілому – 72% заявили, що інвестували в технології підвищення енергетичного ККД , які дозволяють скоротити витрати, пише CleanTechnica.

«Результати 2016 року підкріпили думку, що управління енергією перетворюється із завдань щодо скорочення витрат в стратегічні рішення по інтеграції нового підходу», – говорить президент Energy Action Ентоні Вулрідж.

Установкою сонячних панелей в Австралії займаються і приватні особи. Судячи з доповіді організації Solar Citizens, в Австралії на початок 2016 року був встановлено 23,2 мільйона сонячних панелей, тобто майже по одній на кожного жителя. Це дозволило їм економити по $ 1 млрд на рік.

Ймовірно, цим же міркуванням керувався і австралієць Клейтон Ліндон, який зібрав найбільшу домашню систему зберігання енергії в країні. Загальна ємність комплекту з 6 батарей Tesla Powerwall склала 38,4 кВт * год.

Leave a Reply