Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

Майже чверть комерційних підприємств Австралії в тій чи іншій мірі працюють на енергії, отриманої від сонячних панелей. Таким чином вони захищають навколишнє середовище і скорочують витрати на електрику.

Відповідно до опублікованої енергетичною компанією Energy Action доповіді, 23% комерційних підприємств Австралії встановили сонячні панелі на даху своїх офісів і виробляють власну електроенергію. Два роки тому їх частка становила 14%. Ще 37% заявили, що «застосовують сонячні технології в бізнесі», в 2014 році таких було 23%.

Підприємств, які серйозно замислюються про інвестиції в сонячні панелі, акумуляторні системи і технології управління енергією, стало 84%. 43% опитаних повідомили, що вже користуються подібними системами.

Зріс і інтерес бізнесу до сфери відновлюваної енергії в цілому – 72% заявили, що інвестували в технології підвищення енергетичного ККД , які дозволяють скоротити витрати, пише CleanTechnica.

«Результати 2016 року підкріпили думку, що управління енергією перетворюється із завдань щодо скорочення витрат в стратегічні рішення по інтеграції нового підходу», – говорить президент Energy Action Ентоні Вулрідж.

Установкою сонячних панелей в Австралії займаються і приватні особи. Судячи з доповіді організації Solar Citizens, в Австралії на початок 2016 року був встановлено 23,2 мільйона сонячних панелей, тобто майже по одній на кожного жителя. Це дозволило їм економити по $ 1 млрд на рік.

Ймовірно, цим же міркуванням керувався і австралієць Клейтон Ліндон, який зібрав найбільшу домашню систему зберігання енергії в країні. Загальна ємність комплекту з 6 батарей Tesla Powerwall склала 38,4 кВт * год.

Автор | 2016-09-29T22:07:16+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|