Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії

Майже чверть комерційних підприємств Австралії в тій чи іншій мірі працюють на енергії, отриманої від сонячних панелей. Таким чином вони захищають навколишнє середовище і скорочують витрати на електрику.

Відповідно до опублікованої енергетичною компанією Energy Action доповіді, 23% комерційних підприємств Австралії встановили сонячні панелі на даху своїх офісів і виробляють власну електроенергію. Два роки тому їх частка становила 14%. Ще 37% заявили, що «застосовують сонячні технології в бізнесі», в 2014 році таких було 23%.

Підприємств, які серйозно замислюються про інвестиції в сонячні панелі, акумуляторні системи і технології управління енергією, стало 84%. 43% опитаних повідомили, що вже користуються подібними системами.

Зріс і інтерес бізнесу до сфери відновлюваної енергії в цілому – 72% заявили, що інвестували в технології підвищення енергетичного ККД , які дозволяють скоротити витрати, пише CleanTechnica.

«Результати 2016 року підкріпили думку, що управління енергією перетворюється із завдань щодо скорочення витрат в стратегічні рішення по інтеграції нового підходу», – говорить президент Energy Action Ентоні Вулрідж.

Установкою сонячних панелей в Австралії займаються і приватні особи. Судячи з доповіді організації Solar Citizens, в Австралії на початок 2016 року був встановлено 23,2 мільйона сонячних панелей, тобто майже по одній на кожного жителя. Це дозволило їм економити по $ 1 млрд на рік.

Ймовірно, цим же міркуванням керувався і австралієць Клейтон Ліндон, який зібрав найбільшу домашню систему зберігання енергії в країні. Загальна ємність комплекту з 6 батарей Tesla Powerwall склала 38,4 кВт * год.

Автор | 2016-09-29T22:07:16+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.