Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Чорнобиль може стати найбільшою в світі сонячною електростанцією

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Чорнобиль може стати найбільшою в світі сонячною електростанцією

Чорнобиль може стати найбільшою в світі сонячною електростанцією

Український уряд планує перетворити Чорнобиль, місце найвідомішої ядерної трагедії в світі, в найбільшу в світі сонячну електростанцію.

Після трагедії 26 квітня 1986 року, ніхто не був в змозі знайти хоча б якесь застосування забрудненої території Чорнобиля. Зона у 4150 квадратних кілометрів була просякнута радіацією і вважається «зоною відчуження». Так як люди покинули ці місця, природа взяла своє, і здебільшого, процвітає під час нашої відсутності.

У недавньому інтерв’ю, міністр екології України Остап Семерак зазначив, що уряд веде переговори з двома інвестиційними фірмами США і чотирьма канадськими енергетичними компаніями для розвитку потенціалу сонячної енергії Чорнобиля. Область унікально підходить для цієї мети – земля дуже дешева, значна частина необхідної інфраструктури, така як дороги, вже побудована. І це не все, – лінії електропередач, які служили старому реактор потужністю 4 ГВт досі придатні до використання.

“Чорнобиль має дуже хороший потенціал для використання поновлюваних джерел енергії“, – сказав міністр охорони навколишнього середовища України Остап Семерак під час інтерв’ю в Лондоні.

“У нас вже є лінії електропередач високої напруги, які раніше використовувалися для атомних станцій, земля дуже дешева і у нас є багато людей, які пройшли підготовку для роботи на електростанціях. У нас нормальні європейські пріоритети, що означає мати найкращі стандарти навколишнього середовища і екологічно чистих енергетичних амбіцій”.

PVTech повідомляє, що Україна планує запустити сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт в піврічний термін. Це зробило б її першою в світі по потужності серед сонячних електростанцій, що вже функціонують. Сьогодні подібні електростанції знаходяться в стадії розробки в Єгипті, Індії та Китаї, проте жоден проект поки не завершений. Сонячний проект 1 ГВт заснований на глобальній ринковій ціні $1-1.5/Вт для великих станцій, а отже буде коштувати від $1 до $1,5 мільярда доларів. Проте, встановлені короткі терміни для будівництва потребують значно більше ресурсів, які будуть задіяні, щоб завершити проект вчасно.

Європейський банк реконструкції і розвитку висловив зацікавленість у підтримці проекту, “поки життєздатні інвестиційні пропозиції та всі інші екологічні питання і ризики можуть бути вирішені для задоволення банку”.

Одне з питань, які до сих пір не розглядалось, – обмеження, що будуть накладені на працівників станції. На скільки небезпечним для них буде вплив радіаційного фону? Чи необхідно буде носити протирадіаційні костюми в той час як вони працюють? І як це вплине на процес будівництва? Ці питання повинні бути врегульовані, перш ніж розпочнуться роботи.

Будемо сподіватися, що ці всі питання будуть улагоджені. Оскільки, ситуація близька до поетичної справедливості в перетворенні території, ймовірно, найгіршої промислової аварії в історії людства в найбільшу в світі сонячну електростанцію, – одну з найбільш безпечних і екологічно чистих технологій виробництва енергії, які ми маємо на сьогоднішній день.

Автор | 2016-08-08T02:15:41+00:00 Серпень 8th, 2016|Новини|