Черкаси будуть економити після термомодернізації шкіл 500 тис. євро щорічно

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Черкаси будуть економити після термомодернізації шкіл 500 тис. євро щорічно

Черкаси будуть економити після термомодернізації шкіл 500 тис. євро щорічно

Після проведення комплексної термомодернізації у 33 школах Черкаси будуть економити 400-500 тис. євро у рік.

Про це йдеться у техніко-економічному обґрунтуванні проекту “Енергоефективність громадських будівель бюджетних закладів”, представленого компанією Sweco International AB (Швеція) спільно з міською владою 5 квітня, передає ВиЧЕрпно.

План комплексної термомодернізації, який був складений на основі енергоаудиту, розпочатого ще у вересні минулого року, передбачає утеплення фасадів(крім ЗОШ № 6, 25, 29) та дахів (крім ЗОШ № 25), заміну старих вікон на нові енергоефективні (крім ЗОШ № 25), заміну дверей (крім ЗОШ № 6 та 29) та встановлення індивідуальних теплових пунктів.

При цьому у ЗОШ № 10, 11, 12, 15, 24, 26, 30, 31- старша школа, 32 – старша школа, 33 та “Берегиня” зменшать площу засклення вікон, що доходять до підлоги, та встановлять енергоефективні склопакети.

На додачу, в рамках проекту у навчальних закладах замінять традиційні лампи на енергоефективні.

Черкаси будуть економити після термомодернізації шкіл 500 тис. євро щорічно

Черкаси будуть економити після термомодернізації шкіл 500 тис. євро щорічно

Передбачається, що реалізація енергоефективного плану дозволить Черкасам щорічно економити 17 тис. гігакалорій та знизити викиди СО2 на 6600 тонн.

Загальна вартість проекту складає 6,4 млн євро, з яких 4,28 млн євро – це кредит, близько 1,5 млн євро – грант, а 0,25 млн євро – внесок міського бюджету. З урахуванням 20% ПДВ на інвестиції та внесок міста сума зросте майже до 7 млн євро.

Як зазначає керівник групи консультантів “Sweco” Гуннар Барк, електрична та теплова енергія – це гроші.

«Інвестуючи в енергоефективність сьогодні, ми платитимо менше за електроенергію завтра, – пояснює експерт. – При цьому понад 23 тисяч дітей міста навчатимуться у школах з комфортною температурою».

За словами Гуннара Барка, середній термін окупності проекту з термомодернізації шкіл становить 14 років.

Як зазначив заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко, компанія “НЕФКО” готова інвестувати кошти у цей проект, пропонуючи місту прийнятні умови для отримання кредиту.

Наразі обласний центр отримав від компанії НЕФКО 10 млн гривень для термомодернізації трьох шкіл – No21, 26 і 9. За словами Станіслава Овчаренко, ці навчальні заклади планують утеплити вже у цьому році.

Автор | 2016-10-20T00:59:49+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.