Дешеві «зелені» батареї на гнилих яблуках

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Дешеві «зелені» батареї на гнилих яблуках

Дешеві «зелені» батареї на гнилих яблуках

Дослідники з Технологічного інституту Карлсруе (KIT) запропонували варіант використання гнилих яблук, створивши дешеву і високопродуктивну натрій-іонну батарею.

Винахід може знайти застосування в мережевому зберіганні енергії і, після подальшого розвитку, конкурувати з літій-іонними акумуляторами для забезпечення електроенергією портативної електроніки і невеликих електромобілів.

Команда на чолі з професором Стефано Пассеріні і доктором Даніелем Буххольц знайшла нове призначення зіпсованим яблукам. Використовуються їх вміст, яке на 95% є вуглецем.

Це дозволяє створити «гіперплотний вуглець» – дешевий, але високопродуктивний електродний матеріал.

Створений анод на основі вуглецю має питому ємність 230 мАг / г і демонструє незначну деградацію навіть після 1000 циклів зарядки і розрядки. Кулонівська ефективність електродів, яка відображає наскільки легко заряд може проходити через нього (який відсоток ємності безповоротно втрачається при циклі заряд-розряд.), стабілізувалася на дуже високій позначці 99,1%.

Крім того, дослідники також розробили високопродуктивний, екологічно чистий катод для своєї батареї. Розмістивши декілька шарів оксиду натрію один на одному, вони отримали матеріал з порівнянною продуктивністю для літій-іонних катодів, але який зберігає 90,2% заряду після 600 циклів і демонструє вражаючий кулонівський ККД більше 99,9%.
Літій-іонні акумулятори можуть надати багато енергії в малому обсязі, але вони також містять дорогі і небезпечні матеріали, такі як кобальт. Натрій-іонні акумулятори навпаки набагато дешевше, виготовлені з доступних і екологічних матеріалів.

Натрій-іонні акумулятори на 20% відстають в продуктивності, ніж літієві, але на 20% менше за вартістю за кВт/г. Ми припускаємо, що нові катодні матеріали можуть бути розроблені настільки добре, що по своїй продуктивності не поступатися тим, які використовуються для літій-іонних батареях. Натрій-іонні акумулятори поки не є комерційно доступними. Проте, гіперщільний вуглець, як очікується, стане найбільш перспективним анодним матеріалом, тому що це дешево, – сказав професор Стефано Пассеріні.

За матеріалами  facepla.net

Автор | 2016-03-03T00:52:25+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.