Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Дешеві «зелені» батареї на гнилих яблуках

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Дешеві «зелені» батареї на гнилих яблуках

Дешеві «зелені» батареї на гнилих яблуках

Дослідники з Технологічного інституту Карлсруе (KIT) запропонували варіант використання гнилих яблук, створивши дешеву і високопродуктивну натрій-іонну батарею.

Винахід може знайти застосування в мережевому зберіганні енергії і, після подальшого розвитку, конкурувати з літій-іонними акумуляторами для забезпечення електроенергією портативної електроніки і невеликих електромобілів.

Команда на чолі з професором Стефано Пассеріні і доктором Даніелем Буххольц знайшла нове призначення зіпсованим яблукам. Використовуються їх вміст, яке на 95% є вуглецем.

Це дозволяє створити «гіперплотний вуглець» – дешевий, але високопродуктивний електродний матеріал.

Створений анод на основі вуглецю має питому ємність 230 мАг / г і демонструє незначну деградацію навіть після 1000 циклів зарядки і розрядки. Кулонівська ефективність електродів, яка відображає наскільки легко заряд може проходити через нього (який відсоток ємності безповоротно втрачається при циклі заряд-розряд.), стабілізувалася на дуже високій позначці 99,1%.

Крім того, дослідники також розробили високопродуктивний, екологічно чистий катод для своєї батареї. Розмістивши декілька шарів оксиду натрію один на одному, вони отримали матеріал з порівнянною продуктивністю для літій-іонних катодів, але який зберігає 90,2% заряду після 600 циклів і демонструє вражаючий кулонівський ККД більше 99,9%.
Літій-іонні акумулятори можуть надати багато енергії в малому обсязі, але вони також містять дорогі і небезпечні матеріали, такі як кобальт. Натрій-іонні акумулятори навпаки набагато дешевше, виготовлені з доступних і екологічних матеріалів.

Натрій-іонні акумулятори на 20% відстають в продуктивності, ніж літієві, але на 20% менше за вартістю за кВт/г. Ми припускаємо, що нові катодні матеріали можуть бути розроблені настільки добре, що по своїй продуктивності не поступатися тим, які використовуються для літій-іонних батареях. Натрій-іонні акумулятори поки не є комерційно доступними. Проте, гіперщільний вуглець, як очікується, стане найбільш перспективним анодним матеріалом, тому що це дешево, – сказав професор Стефано Пассеріні.

За матеріалами  facepla.net

Автор | 2016-03-03T00:52:25+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|