Вартість альтернативної енергії різко пішла на спад

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вартість альтернативної енергії різко пішла на спад

Вартість альтернативної енергії різко пішла на спад

Результати досліджень Міжнародного агенства з відновлюваної енергії IRENA (Абу-Дабі) показали щорічне зниження вартості енергії поновлюваних джерел. Подібна заява суперечить широко поширеному переконанню про дорожнечу екологічно чистої енергетики для повсюдного її впровадження в даний час.

Дослідження показали, що за останні кілька років вартість енергії, виробленої сонячними панелями, впала на 75%. При цьому витрати на отримання електроенергії з інших альтернативних джерел, включаючи вітряні станції, паливо з біомаси, гідроелектростанції, також знизилися.

За висловом Аднана Аміна – глави IRENA, міф про непомірну ціну поновлюваних джерел енергії підтримується лобістами найбільших промислових груп, тоді як цифри виступають свідченням зворотнього. Спостерігається експонентний спад витрат, і енергія, що отримується альтернативними способами, продовжує дешевшати. Вже сьогодні таке виробництво енергії здатне конкурувати з традиційним використанням палива.

Слід відзначити і досить швидке зростання інвестицій в дану область енергетики: у 2014 році вони склали більше 200 млрд доларів. Крім очевидних виробничих вигод, це також дозволить створити близько чотирьох мільйонів робочих місць у виробничому секторі сільськогосподарських регіонів, особливо в країнах, що розвиваються.

Перспективи альтернативних джерел енергії не так давно були продемонстровані Німеччиною, де сонячні панелі 25 і 26 травня поточного року виробили 22 ГВт / год електроенергії, що еквівалентно роботі двадцяти атомних електростанцій.

Автор | 2016-01-29T20:04:57+00:00 Березень 9th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.