Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Вартість альтернативної енергії різко пішла на спад

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вартість альтернативної енергії різко пішла на спад

Вартість альтернативної енергії різко пішла на спад

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Результати досліджень Міжнародного агенства з відновлюваної енергії IRENA (Абу-Дабі) показали щорічне зниження вартості енергії поновлюваних джерел. Подібна заява суперечить широко поширеному переконанню про дорожнечу екологічно чистої енергетики для повсюдного її впровадження в даний час.

Дослідження показали, що за останні кілька років вартість енергії, виробленої сонячними панелями, впала на 75%. При цьому витрати на отримання електроенергії з інших альтернативних джерел, включаючи вітряні станції, паливо з біомаси, гідроелектростанції, також знизилися.

За висловом Аднана Аміна – глави IRENA, міф про непомірну ціну поновлюваних джерел енергії підтримується лобістами найбільших промислових груп, тоді як цифри виступають свідченням зворотнього. Спостерігається експонентний спад витрат, і енергія, що отримується альтернативними способами, продовжує дешевшати. Вже сьогодні таке виробництво енергії здатне конкурувати з традиційним використанням палива.

Слід відзначити і досить швидке зростання інвестицій в дану область енергетики: у 2014 році вони склали більше 200 млрд доларів. Крім очевидних виробничих вигод, це також дозволить створити близько чотирьох мільйонів робочих місць у виробничому секторі сільськогосподарських регіонів, особливо в країнах, що розвиваються.

Перспективи альтернативних джерел енергії не так давно були продемонстровані Німеччиною, де сонячні панелі 25 і 26 травня поточного року виробили 22 ГВт / год електроенергії, що еквівалентно роботі двадцяти атомних електростанцій.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-01-29T20:04:57+00:00 Березень 9th, 2015|Новини|