Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сонячна енергетика Великобританії у червні встановила новий рекорд, виробивши майже 24% електроенергії від загального об’єму використання. Частка виробництва сонячної енергії в Британії становить майже 12 гігават. Цього достатньо для забезпечення електроенергією 3,8 млн будинків, повідомляє Сleantechnica.

За оцінками аналітиків британської аналітичної компанії STA, вдень 5 червня споживання сонячної енергії досягло пікового значення в 23,9%.

На думку аналітиків, при наявності підтримки технології виробництва сонячної енергії з боку держави, індустрія виробництва сонячної енергії може здійснити ривок у розвитку протягом декількох років.

«Це дасть країні можливість відмовитися від використання вугілля в енергетичному секторі, що позитивно позначиться на навколишньому середовищі і зменшить витрати споживачів, – вважає керівник компанії STA Пол Барвелл. – Тепер нам потрібен просто ще один поштовх від уряду, щоб допомогти сонячному сектору досягти своєї мети до початку 2020-х років і отримати субсидії».

В даний час держава надає субсидії на розвиток індустрії виробництва сонячної енергії. Однак вартість сонячної енергії неухильно знижується, і в подальшому уряд планує відмовитися від субсидування споживачів сонячної енергії.

Компанія STA також представила нову ініціативу, призначену для підвищення стандартів в сфері підтримки сонячних дахів і наземних сонячних електростанцій.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-07-10T19:02:14+00:00 Липень 10th, 2016|Новини|