Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

Сонячна енергетика Великобританії у червні встановила новий рекорд, виробивши майже 24% електроенергії від загального об’єму використання. Частка виробництва сонячної енергії в Британії становить майже 12 гігават. Цього достатньо для забезпечення електроенергією 3,8 млн будинків, повідомляє Сleantechnica.

За оцінками аналітиків британської аналітичної компанії STA, вдень 5 червня споживання сонячної енергії досягло пікового значення в 23,9%.

На думку аналітиків, при наявності підтримки технології виробництва сонячної енергії з боку держави, індустрія виробництва сонячної енергії може здійснити ривок у розвитку протягом декількох років.

«Це дасть країні можливість відмовитися від використання вугілля в енергетичному секторі, що позитивно позначиться на навколишньому середовищі і зменшить витрати споживачів, – вважає керівник компанії STA Пол Барвелл. – Тепер нам потрібен просто ще один поштовх від уряду, щоб допомогти сонячному сектору досягти своєї мети до початку 2020-х років і отримати субсидії».

В даний час держава надає субсидії на розвиток індустрії виробництва сонячної енергії. Однак вартість сонячної енергії неухильно знижується, і в подальшому уряд планує відмовитися від субсидування споживачів сонячної енергії.

Компанія STA також представила нову ініціативу, призначену для підвищення стандартів в сфері підтримки сонячних дахів і наземних сонячних електростанцій.

Автор | 2016-07-10T19:02:14+00:00 Липень 10th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.