Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Частка сонячної електроенергії у Великобританії в червні сягнула 24%

Сонячна енергетика Великобританії у червні встановила новий рекорд, виробивши майже 24% електроенергії від загального об’єму використання. Частка виробництва сонячної енергії в Британії становить майже 12 гігават. Цього достатньо для забезпечення електроенергією 3,8 млн будинків, повідомляє Сleantechnica.

За оцінками аналітиків британської аналітичної компанії STA, вдень 5 червня споживання сонячної енергії досягло пікового значення в 23,9%.

На думку аналітиків, при наявності підтримки технології виробництва сонячної енергії з боку держави, індустрія виробництва сонячної енергії може здійснити ривок у розвитку протягом декількох років.

«Це дасть країні можливість відмовитися від використання вугілля в енергетичному секторі, що позитивно позначиться на навколишньому середовищі і зменшить витрати споживачів, – вважає керівник компанії STA Пол Барвелл. – Тепер нам потрібен просто ще один поштовх від уряду, щоб допомогти сонячному сектору досягти своєї мети до початку 2020-х років і отримати субсидії».

В даний час держава надає субсидії на розвиток індустрії виробництва сонячної енергії. Однак вартість сонячної енергії неухильно знижується, і в подальшому уряд планує відмовитися від субсидування споживачів сонячної енергії.

Компанія STA також представила нову ініціативу, призначену для підвищення стандартів в сфері підтримки сонячних дахів і наземних сонячних електростанцій.

Leave a Reply