У Каліфорнії на будинки жителів з низьким доходом безкоштовно встановлять сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Каліфорнії на будинки жителів з низьким доходом безкоштовно встановлять сонячні панелі

У Каліфорнії на будинки жителів з низьким доходом безкоштовно встановлять сонячні панелі

Монтажні роботи виконає організація Grid Alternatives, яка отримала 14,7 млн. Доларів в рамках проекту.

До кінця 2016 року на 1600 будинках в штаті Каліфорнія (США) з ініціативи його влади можуть бути безкоштовно встановлені сонячні панелі. Вони з’являться на дахах будинків жителів з невисоким рівнем доходів. Установка панелей дозволить жителям заощадити від 400 до 1000 доларів в рік на електриці.

Автор | 2016-02-29T00:41:49+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.