Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Каліфорнії на будинки жителів з низьким доходом безкоштовно встановлять сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Каліфорнії на будинки жителів з низьким доходом безкоштовно встановлять сонячні панелі

У Каліфорнії на будинки жителів з низьким доходом безкоштовно встановлять сонячні панелі

Монтажні роботи виконає організація Grid Alternatives, яка отримала 14,7 млн. Доларів в рамках проекту.

До кінця 2016 року на 1600 будинках в штаті Каліфорнія (США) з ініціативи його влади можуть бути безкоштовно встановлені сонячні панелі. Вони з’являться на дахах будинків жителів з невисоким рівнем доходів. Установка панелей дозволить жителям заощадити від 400 до 1000 доларів в рік на електриці.

Автор | 2016-02-29T00:41:49+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|