Бум сонячної енергетики в США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Бум сонячної енергетики в США

Бум сонячної енергетики в США

У 2016 році нових сонячних електростанцій (СЕС) в США поставлять більше, ніж потужностей будь-якого іншого типу. Ціна кіловат-години від великих СЕС сьогодні порівнянна, а іноді і нижче ціни газових електростанцій, навіть при відсутності будь-яких субсидій.

Домінують в установках потужностей великі заводи. Очікується, що 70% установок в цьому році прийдуть на них. Мегаватт-година сонячної енергії обходиться в 50-70 доларів (без субсидій) . У порівнянні з 52-78 доларами за мегават-годину для найефективніших газових електростанцій. У свою чергу, цей успіх великих сонячних ферм піднімає питання про доцільність продовження програми субсидій по установці сонячних батарей на дахах будинків. Енергія у подібних потужностей на дахах вартує 184-300 доларів за мегават-годину.

Багато хто називає переломним моментом для СЕС 2014 рік , коли компанія Остін Енерджі, що забезпечує електрикою столицю Техасу, оголосила, що буде купувати енергію у нової 150-мегаватної СЕС по 5 центів за кВт-год. У той час це була рекордно низька ціна для сонячної енергетики. З тих пір деякі проекти змогли опустити її до 4 центів.

Великі СЕС будуються навіть в штатах, де зовсім немає субсидій . Обслуговуючі компанії будують їх в Джорджії, Техасі, Алабамі і Північній Кароліні не через субсидії, а просто тому, що це має фінансовий сенс.

Автор | 2016-07-14T00:39:42+00:00 Липень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.