Бум сонячної енергетики в США

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Бум сонячної енергетики в США

У 2016 році нових сонячних електростанцій (СЕС) в США поставлять більше, ніж потужностей будь-якого іншого типу. Ціна кіловат-години від великих СЕС сьогодні порівнянна, а іноді і нижче ціни газових електростанцій, навіть при відсутності будь-яких субсидій.

Домінують в установках потужностей великі заводи. Очікується, що 70% установок в цьому році прийдуть на них. Мегаватт-година сонячної енергії обходиться в 50-70 доларів (без субсидій) . У порівнянні з 52-78 доларами за мегават-годину для найефективніших газових електростанцій. У свою чергу, цей успіх великих сонячних ферм піднімає питання про доцільність продовження програми субсидій по установці сонячних батарей на дахах будинків. Енергія у подібних потужностей на дахах вартує 184-300 доларів за мегават-годину.

Багато хто називає переломним моментом для СЕС 2014 рік , коли компанія Остін Енерджі, що забезпечує електрикою столицю Техасу, оголосила, що буде купувати енергію у нової 150-мегаватної СЕС по 5 центів за кВт-год. У той час це була рекордно низька ціна для сонячної енергетики. З тих пір деякі проекти змогли опустити її до 4 центів.

Великі СЕС будуються навіть в штатах, де зовсім немає субсидій . Обслуговуючі компанії будують їх в Джорджії, Техасі, Алабамі і Північній Кароліні не через субсидії, а просто тому, що це має фінансовий сенс.

Leave a Reply