Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Бум сонячної енергетики в США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Бум сонячної енергетики в США

Бум сонячної енергетики в США

У 2016 році нових сонячних електростанцій (СЕС) в США поставлять більше, ніж потужностей будь-якого іншого типу. Ціна кіловат-години від великих СЕС сьогодні порівнянна, а іноді і нижче ціни газових електростанцій, навіть при відсутності будь-яких субсидій.

Домінують в установках потужностей великі заводи. Очікується, що 70% установок в цьому році прийдуть на них. Мегаватт-година сонячної енергії обходиться в 50-70 доларів (без субсидій) . У порівнянні з 52-78 доларами за мегават-годину для найефективніших газових електростанцій. У свою чергу, цей успіх великих сонячних ферм піднімає питання про доцільність продовження програми субсидій по установці сонячних батарей на дахах будинків. Енергія у подібних потужностей на дахах вартує 184-300 доларів за мегават-годину.

Багато хто називає переломним моментом для СЕС 2014 рік , коли компанія Остін Енерджі, що забезпечує електрикою столицю Техасу, оголосила, що буде купувати енергію у нової 150-мегаватної СЕС по 5 центів за кВт-год. У той час це була рекордно низька ціна для сонячної енергетики. З тих пір деякі проекти змогли опустити її до 4 центів.

Великі СЕС будуються навіть в штатах, де зовсім немає субсидій . Обслуговуючі компанії будують їх в Джорджії, Техасі, Алабамі і Північній Кароліні не через субсидії, а просто тому, що це має фінансовий сенс.

Автор | 2016-07-14T00:39:42+00:00 Липень 14th, 2016|Новини|