Британці навчилися передбачати ККД альтернативної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Британці навчилися передбачати ККД альтернативної енергетики

Британці навчилися передбачати ККД альтернативної енергетики

Вчені з Імперського коледжу Лондона розробили інтерактивний веб-сервіс для оцінки потенційної продуктивності вітрогенераторів і сонячних електростанцій в будь-якій точці планети. Результати дослідження представлені в журналі Energy.

Сервіс отримав назву Renewables.ninja. Аналіз ефективності установок проводиться на основі метеорологічних спостережень за останні 30 років і моделювання. За допомогою цих даних Renewables.ninja пророкує, як швидкість вітру і сонячна радіація впливатимуть на вітрогенератори і сонячні електростанції на різних територіях протягом року. У поєднанні з заводськими характеристиками пристроїв це дозволяє прогнозувати їх вихідну потужність.

В рамках випробувань автори вивчили продуктивність всіх діючих, а також споруджуваних і проектованих вітрогенераторів в Європі. Результати показали, що коефіцієнт корисної дії (ККД) існуючих установок становить близько 24 відсотків за умови, що швидкість і сила вітру стабільні. У свою чергу, зведення нових, більш високих турбін у відкритому морі може збільшити середній показник до 31 відсотка. Це підвищить обсяг перетвореної електроенергії втричі.

Потім вчені виміряли погодинну вихідну потужність сонячних електростанцій в регіоні. Вони виявили, що у Великобританії, незважаючи на високу хмарність в літній період, потужність таких електростанцій перевершує потужність атомних електростанцій (АЕС). Проте, протягом року середній рівень сонячної радіації нестабільний. Це є основною причиною, по якій вітрогенератори і сонячні електростанції як і раніше не інтегровані з основною енергетичною системою країни.

Бета-тестування сервісу тривало протягом шести місяців, участь у ньому брали представники 54 установ з 22 країн світу.

«Renewables.ninja вже допоміг нам відповісти на важливі питання про нинішню й майбутню інфраструктурі поновлюваних джерел енергії в Європі і Великобританії. Ми сподіваємося, сервіс буде корисний нашим закордонним колегам », – повідомив доктор Стефан Пфеннінгер.

Автор | 2016-09-11T16:03:12+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.