Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Британці навчилися передбачати ККД альтернативної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Британці навчилися передбачати ККД альтернативної енергетики

Британці навчилися передбачати ККД альтернативної енергетики

Вчені з Імперського коледжу Лондона розробили інтерактивний веб-сервіс для оцінки потенційної продуктивності вітрогенераторів і сонячних електростанцій в будь-якій точці планети. Результати дослідження представлені в журналі Energy.

Сервіс отримав назву Renewables.ninja. Аналіз ефективності установок проводиться на основі метеорологічних спостережень за останні 30 років і моделювання. За допомогою цих даних Renewables.ninja пророкує, як швидкість вітру і сонячна радіація впливатимуть на вітрогенератори і сонячні електростанції на різних територіях протягом року. У поєднанні з заводськими характеристиками пристроїв це дозволяє прогнозувати їх вихідну потужність.

В рамках випробувань автори вивчили продуктивність всіх діючих, а також споруджуваних і проектованих вітрогенераторів в Європі. Результати показали, що коефіцієнт корисної дії (ККД) існуючих установок становить близько 24 відсотків за умови, що швидкість і сила вітру стабільні. У свою чергу, зведення нових, більш високих турбін у відкритому морі може збільшити середній показник до 31 відсотка. Це підвищить обсяг перетвореної електроенергії втричі.

Потім вчені виміряли погодинну вихідну потужність сонячних електростанцій в регіоні. Вони виявили, що у Великобританії, незважаючи на високу хмарність в літній період, потужність таких електростанцій перевершує потужність атомних електростанцій (АЕС). Проте, протягом року середній рівень сонячної радіації нестабільний. Це є основною причиною, по якій вітрогенератори і сонячні електростанції як і раніше не інтегровані з основною енергетичною системою країни.

Бета-тестування сервісу тривало протягом шести місяців, участь у ньому брали представники 54 установ з 22 країн світу.

«Renewables.ninja вже допоміг нам відповісти на важливі питання про нинішню й майбутню інфраструктурі поновлюваних джерел енергії в Європі і Великобританії. Ми сподіваємося, сервіс буде корисний нашим закордонним колегам », – повідомив доктор Стефан Пфеннінгер.

Автор | 2016-09-11T16:03:12+00:00 Вересень 11th, 2016|Новини|