Британці мають намір перевести частину залізниці на сонячну енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Британці мають намір перевести частину залізниці на сонячну енергію

Британці мають намір перевести частину залізниці на сонячну енергію

Протягом найближчого місяця у Великобританії розпочнуться дослідження щодо можливості використання сонячної енергії для електрифікації частини залізниці.

В рамках дослідження Імперський коледж Лондона спільно з благодійною організацією «10:10» хочуть створити систему прямої подачі електричної енергії з сонячних панелей без проміжної конвертації.

Pараз у Великобританії діє програма, що передбачає електрифікацію залізниці, яка дозволить до 2050 року зменшити до нуля шкідливі викиди транспорту. Поки що електрифіковано лише 5,5 тис. км (всього 15,7) залізниць. На ділянках, що не мають електрики, потяги з локомотивами їздять на дизельній тязі.

В рамках експерименту науковці хочуть оснастити одну з ділянок залізниці третьою контактною рейкою. Через рейку потяги отримуватимуть живлення від системи накопичення енергії, з’єднаної з сонячними панелями (їх встановлять обабіч залізниці). На перший погляд схема зручна, адже для руху потягів необхідний постійний струм. Однак з технічної точки зору забезпечити стабільну напругу на контактній рейці буде простіше, якщо в якості проміжної ланки ввести стабілізуючі перетворювачі з постійного струму на змінний і навпаки. Але у такий спосіб не обійтися від втрати енергії на конвертацію. Якщо ж напруга подаватиметься на рейку просто з сонячних батарей, вся ділянка залізниці може раптово зупинитися – панелі не здатні забезпечити енергією в пікові навантаження. Цю проблему частково допоможуть розв’язати системи накопичення енергії.

Вчені готуються оприлюднити результати дослідження наприкінці 2017-го. Якщо використання енергії сонця буде вигідними, вже через рік у Великобританії почнуть переводити на неї окремі ділянки залізниці.

Автор | 2017-02-04T19:07:40+00:00 Січень 18th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.