Британський порт встановить сонячну станцію потужністю 220 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Британський порт встановить сонячну станцію потужністю 220 МВт

Британський порт встановить сонячну станцію потужністю 220 МВт

У розташованому на заході Великобританії порту Сіллот збудують сонячну електростанцію потужністю 220МВт.

Ініціатором проекту виступила Асоціація британських портів (ABP).

960 сонячних панелей мають намір встановити на північній стороні доку Marshall, поруч з борошномельним комбінатом Carrs. Згідно з прогнозом шотландського підрядника Scottish Solar Power, комплекс буде змонтовано протягом найближчих місяців.

Передбачається, що СЕС забезпечуватиме електрикою портові об’єкти і дозволить скоротити викиди вуглекислого газу. При цьому надлишки електроенергії будуть подаватися в національну мережу країни.

Наразі Асоціація британських портів також інвестує у будівництво нової сонячної ферми у порту Баррі та другої вітряної турбіни у Ньюпорті. Разом з тим, триває встановлення сонячних панелей на дахах нових і діючих складських приміщень асоціації.

У 2015 році 21 порт, що перебуває в управлінні ABP, виробив понад 6,7 млн кВт-год електроенергії на поновлюваних джерелах.

У 2014 році в портах ABP було перевалено 94,5 млн тонн вантажів. Щорічні відрахування в економіку Великобританії від підприємств провідного оператора становлять 5,6 млрд фунтів.

 

Джерело: есоtown.com.ua

Автор | 2016-04-22T00:02:42+00:00 Квітень 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.