Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Британський порт встановить сонячну станцію потужністю 220 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Британський порт встановить сонячну станцію потужністю 220 МВт

Британський порт встановить сонячну станцію потужністю 220 МВт

У розташованому на заході Великобританії порту Сіллот збудують сонячну електростанцію потужністю 220МВт.

Ініціатором проекту виступила Асоціація британських портів (ABP).

960 сонячних панелей мають намір встановити на північній стороні доку Marshall, поруч з борошномельним комбінатом Carrs. Згідно з прогнозом шотландського підрядника Scottish Solar Power, комплекс буде змонтовано протягом найближчих місяців.

Передбачається, що СЕС забезпечуватиме електрикою портові об’єкти і дозволить скоротити викиди вуглекислого газу. При цьому надлишки електроенергії будуть подаватися в національну мережу країни.

Наразі Асоціація британських портів також інвестує у будівництво нової сонячної ферми у порту Баррі та другої вітряної турбіни у Ньюпорті. Разом з тим, триває встановлення сонячних панелей на дахах нових і діючих складських приміщень асоціації.

У 2015 році 21 порт, що перебуває в управлінні ABP, виробив понад 6,7 млн кВт-год електроенергії на поновлюваних джерелах.

У 2014 році в портах ABP було перевалено 94,5 млн тонн вантажів. Щорічні відрахування в економіку Великобританії від підприємств провідного оператора становлять 5,6 млрд фунтів.

 

Джерело: есоtown.com.ua

Автор | 2016-04-22T00:02:42+00:00 Квітень 22nd, 2016|Новини|