Аеропорт “Бориспіль” заощаджує завдяки “економайзеру” до 20% паливно-енергетичних ресурсів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Аеропорт “Бориспіль” заощаджує завдяки “економайзеру” до 20% паливно-енергетичних ресурсів

Аеропорт “Бориспіль” заощаджує завдяки “економайзеру” до 20% паливно-енергетичних ресурсів

В аеропорту “Бориспіль” встановили перший в Україні “економайзер”, що дозволяє отримувати до 20% теплової енергії з відходів роботи котла – диму і економити паливно-енергетичні ресурси.

Інноваційні технології опалення запровадили у рамках реалізації плану енергонезалежності від споживання газу, передає сайт аеропорту.
Наразі економайзер потужністю 5МВт охолоджує дим на виході з котла з 120 до 50 градусів і дозволяє додатково отримувати до 20% тепла.

Як зазначив в.о. Генерального директора Міжнародного аеропорту “Бориспіль” Євгеній Дихне, альтернативне паливо та “економайзер” працюють на економіку підприємства.

«Введена в експлуатацію рік тому котельня на біомасі забезпечує теплом значну частину об’єктів аеропорту та вже дозволила зекономити близько 20 млн гривень, – розповідає фахівець. – А новий “економайзер” зробить нас ще менш залежними від імпортного газу”.

Подібні пристрої добре себе зарекомендували у країнах Балтії, які мають схожі з українськими системи теплопостачання. Зокрема, Литва в минулому опалювальному сезоні за допомогою економайзерів отримала 14% від всього обсягу теплової енергії країни.

За словами голови спостережної Ради ТОВ “Київ Грін Енерджі” Володимира Майстришина, Україна викидає дим з температурою вище 120 градусів на вітер.

«Законодавча норма Євросоюзу зобов’язує виробника теплової енергії встановлювати пристрій глибокого охолодження диму – “економайзер” – на котли потужністю понад 1 МВт, – розповідає експерт. – В нашій країні така норма поки відсутня».

На підприємстві сподіваються, що досвід дбайливого ставлення до теплових втрат і до навколишнього середовища слугуватиме практичним прикладом для тих, хто прагне знизити собівартість теплової енергії, і відповідно – ціни на тепло для споживачів.

На даний момент встановлений у 2014 році компанією “Київ Грін Енерджі” високоефективний та екологічний котел забезпечує «Бориспіль» 5 мегаватами енергії при 0% впливі на екологію. Перехід на використання біомаси дозволяє підприємству щомісячно економити понад 1 000 000 грн.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-03-22T23:40:45+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.