Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Аеропорт “Бориспіль” заощаджує завдяки “економайзеру” до 20% паливно-енергетичних ресурсів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Аеропорт “Бориспіль” заощаджує завдяки “економайзеру” до 20% паливно-енергетичних ресурсів

Аеропорт “Бориспіль” заощаджує завдяки “економайзеру” до 20% паливно-енергетичних ресурсів

В аеропорту “Бориспіль” встановили перший в Україні “економайзер”, що дозволяє отримувати до 20% теплової енергії з відходів роботи котла – диму і економити паливно-енергетичні ресурси.

Інноваційні технології опалення запровадили у рамках реалізації плану енергонезалежності від споживання газу, передає сайт аеропорту.
Наразі економайзер потужністю 5МВт охолоджує дим на виході з котла з 120 до 50 градусів і дозволяє додатково отримувати до 20% тепла.

Як зазначив в.о. Генерального директора Міжнародного аеропорту “Бориспіль” Євгеній Дихне, альтернативне паливо та “економайзер” працюють на економіку підприємства.

«Введена в експлуатацію рік тому котельня на біомасі забезпечує теплом значну частину об’єктів аеропорту та вже дозволила зекономити близько 20 млн гривень, – розповідає фахівець. – А новий “економайзер” зробить нас ще менш залежними від імпортного газу”.

Подібні пристрої добре себе зарекомендували у країнах Балтії, які мають схожі з українськими системи теплопостачання. Зокрема, Литва в минулому опалювальному сезоні за допомогою економайзерів отримала 14% від всього обсягу теплової енергії країни.

За словами голови спостережної Ради ТОВ “Київ Грін Енерджі” Володимира Майстришина, Україна викидає дим з температурою вище 120 градусів на вітер.

«Законодавча норма Євросоюзу зобов’язує виробника теплової енергії встановлювати пристрій глибокого охолодження диму – “економайзер” – на котли потужністю понад 1 МВт, – розповідає експерт. – В нашій країні така норма поки відсутня».

На підприємстві сподіваються, що досвід дбайливого ставлення до теплових втрат і до навколишнього середовища слугуватиме практичним прикладом для тих, хто прагне знизити собівартість теплової енергії, і відповідно – ціни на тепло для споживачів.

На даний момент встановлений у 2014 році компанією “Київ Грін Енерджі” високоефективний та екологічний котел забезпечує «Бориспіль» 5 мегаватами енергії при 0% впливі на екологію. Перехід на використання біомаси дозволяє підприємству щомісячно економити понад 1 000 000 грн.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-03-22T23:40:45+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|