33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00
1
Сонячні панелі

 

Купити сонячні панелі можна в нашому інтернет-магазині. Доставка зі складу в Україні.

Коротко про сонячні панелі

Сонячні панелі

Сонячна панель (батарея) – кілька об’єднаних фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) – напівпровідникових пристроїв, прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм, на відміну відсонячних колекторів, які створюють нагрів матеріалу-теплоносія.

Різні пристрої, що дозволяють перетворювати сонячне випромінювання в теплову та електричну енергію, є об’єктом дослідження геліоенергетики (від грец. Ήλιος, Helios – Сонце).

Нові будинки Іспанії з березня 2007 року обладнані сонячними водонагрівачами, щоб самостійно забезпечувати від 30% до 70% потреб у гарячій воді, в залежності від місця розташування будинку та очікуваного споживання води. Сонячні панелі– один з основних способів отримання електричної енергії на космічних апаратах: вони працюють довгий час без витрати яких-небудь матеріалів, і в той же час є екологічно безпечними, на відміну від ядерних і радіоізотопних джерел енергії.

На думку Європейської Асоціації фотовольтаїки (EPIA), до 2018 року вартість електроенергії, вироблюваної «сонячними» системами, знизиться до рівня менше 0,10 € за кВт · ч для промислових установок і менше 0,15 € за кВт · год для установок в житлових будівлях. У 2009 році компанія Spectrolab (дочірня фірма Boeing) продемонструвала сонячний елемент з ефективністю 41,6%.

Важливі дати

У січні 2011 року очікувалося надходження на ринок сонячних елементів цієї фірми з ефективністю 39%.

У 2011 році каліфорнійська компанія Solar Junction домоглася ККД фотоелемента розміром 5,5×5,5 мм в 43,5%, що на 1,2% перевищило попередній рекорд.

У 2012 році компанія Morgan Solar створила систему Sun Simba з поліметилметакрилату (оргскла), германію та арсеніду галію, об’єднавши концентратор з панеллю, на якій встановлено фотоелемент. ККД системи при нерухомому положенні панелі склав 26-30% (залежно від пори року і кута, під яким знаходиться Сонце), у два рази перевищивши практичний ККД фотоелементів на основі кристалічного кремнію.

У 2013 році компанія Sharp створила тришаровий фотоелемент розміром 4х4 мм на індій-галій-арсенідній основі з ККД 44,4% , а група фахівців з Інституту систем сонячної енергії суспільства Фраунгофера, компаній Soitec, CEA-Leti і Берлінського центру імені Гельмгольца створили фотоелемент, що використовує лінзи Френеля з ККД 44,7%, перевершивши своє власне досягнення в 43,6%.

У 2014 році іспанські вчені розробили фотоелектричний елемент з кремнію, здатний перетворювати в електрику інфрачервоне випромінювання Сонця. Перспективним напрямком є створення фотоелементів на основі наноантенн, що працюють на безпосередньому ипрямленні струмів, що наводяться в антені малих розмірів (порядку 200-300 нм) світлом (тобто електромагнітним випромінюванням частоти порядку 500 ТГц). Наноантени не вимагають дорогої сировини для виробництва і мають потенційний ККД до 85%.

Чи можна заощадити за допомогою сонячних панелей?

Сонячні панелі 03.08.2018

Це питання ми чуємо щодня від наших клієнтів і відповідали на нього сотні разів.

Звичайно, в кожному конкретному випадку, у Вас вдома, в квартирі або на дачі, в невеликій компанії або на великому виробництві, відповідь завжди індивідуальна і залежить від багатьох факторів (тип електростанції, регіон експлуатації, сезонність експлуатації, чи є підключення до мережі 220 / 380 Вольт, тип електрообладнання, наявність незатемненого місця для установки панелей і т.д.).

Тим не менш, є кілька основних варіантів застосування сонячної енергії в побуті та на виробництві, які ми розглянемо і спробуємо охопити більшу частину Ваших питань.

Для отримання електрики від Сонця застосовуються такі 4 типи електростанцій:

  • резервна
  • автономна
  • гібридна
  • мережева

Резервна електростанція

сонячна електростанція рівне
При застосуванні цього типу, мови про економію не йде, оскільки мається на увазі, що є підключення до мережі 220 В, але бувають відключення електрики.Цей тип використовується тільки при відключенні світла на час від декількох годин до 2-3 днів.

На час, коли відключили електрику, найпотрібніші електроприлади (холодильник, освітлення тощо) підключаються до інвертора, який бере енергію від акумуляторів і сонячних панелей невеликої потужності (200-300 Вт).

Комплектація і вартість резервної системи мінімальна, але оскільки використовується ця система не постійно, то електроенергія від неї є досить дорогою. Але резервні системи і не встановлюють для економії, їх призначення зовсім інше – забезпечити найважливіші електроприлади в будинку або на дачі електрикою, коли воно раптово зникло в розетці.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж резервних сонячних електростанції в м. Рівне.

Автономна електростанція

Цей тип електростанції використовується там, де немає підключення до мережі і якщо порівнювати її з бензо- або дизель-генератором, то застосування автономної сонячної електростанції вигідніше приблизно в 2 рази.

Крім того, вона абсолютно безшумна і не вимагає постійної підвозу палива, заправки і частого техобслуговування.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж автономних сонячних електростанції в м. Рівне.

Гібридна електростанція

Гібридна сонячна електростанція – це та ж автономна, але з постійним підключенням до мережі 220 В.

Гібридна електростанція працює таким чином: при наявності енергії від сонячних панелей ця енергія використовується в першу чергу, а при її недоліку використовується мережа.

При такій роботі, акумулятори, що входять до складу устаткування, використовуються не постійно, що значно збільшує їх термін служби в порівнянні з автономною системою, в якій їх потрібно буде міняти один раз в 4-6 років. При постійному зростанні тарифів, в регіонах з великою кількістю сонячних днів вигідно застосовувати даний тип електростанцій.

Крім того, використовуючи гібридну електростанцію, Ви не тільки заощадите в майбутньому, але і при відключенні світла (мережі), не залишитеся без електрики.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж гібридних сонячних електростанції в м. Рівне.

Мережева електростанція

мережева сонячна електростанція рівне під зелений тариф
З таким типом електростанції Ви починаєте економити вже сьогодні! Мережева сонячна електростанція складається всього з двох основних компонентів: мережевий інвертор і панелі необхідної потужності (зазвичай від 500 Вт до 5 кВт).Особливістю цього типу є те, що для роботи обов’язково необхідна наявність мережевої електрики, а також те, що електроенергія виробляється тільки у світлий час доби. При відключенні електрики, мережевий інвертор також відключається, тобто Ви не зможете використовувати енергію від сонячних батарей (панелей) у випадку, якщо у Вас відключать світло.

Цей тип електростанції не забезпечує резерв і застосовується тільки для економії на оплаті електроенергії, підключення по зеленому тарифу для подальшого продажу електроенергії або для отримання додаткової потужності при підключенні до мережі з обмеженням по потужності.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж мережевих сонячних електростанції в м. Рівне. Всі промислові сонячні електростанції є мережевими.

Сонячні колектори та водонагрівачі

сонячні колектори рівне
Для отримання теплової енергії від Сонця застосовуються сонячні водонагрівачі.Трубчасті вакуумні колектори, що входять до складу систем нагріву води, мають ККД 60-70%, що приблизно в 4 рази перевищує ККД сонячних батарей (панелей). Крім того, найпростіші моделі сонячних водонагрівачів представляють із себе моноблок і досить дешеві.

З цих причин, використання сонячних водонагрівачів  в м. Рівне дозволяє значно заощадити на оплаті теплової енергії вже зараз і типовий термін їх повної окупності становить близько 3-4 років.

Компанія SmartEco пропонує продаж та монтаж сонячних колекторів та водонагрівачів геліосистем в м. Рівне.

ПОВЕРНУТИСЯ НА ПОЧАТОК
КОМЕНТАРІ
Залишити свій коментар
ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ
Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.