33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00
1
Що необхідно врахувати при кріпленні сонячних панелей?

Зазвичай треба докласти неймовірних зусиль для того, аби роздивитись кріплення сонячних батарей. Щонайменш треба зігнутись наче Анна Безсонова, відшукати у собі Еркюля Пуаро і насолоджуватись видовищем на висоті даху. Проте, що б ви там не побачили, існує ще декілька рішень для кріплення сонячного обладнання. Ось деякі важливі фактори, які вам треба врахувати при виборі.

Естетика

Попри те, що більша частина кріплень захована самими ж сонячними панелями, деякі їх елементи таки можуть сором‘язливо визирати. Наприклад, деякі системи кріплень мають різну висоту рейок і видимі затискачі на боках кожної з панелей.

Тому якщо питання краси для вас не останнє у переліку вимог до вашої майбутньої сонячної панельної системи, заздалегідь поспілкуйтесь за чашкою чаю з вашим монтажником про життя, тарифи на комуналку та про те, якими з частин кріплень можливо не хизуватись, а які все ж таки заховати не вдастся. Уточніть який у них буде вигляд в фіналі. Якщо усних переконань вам виявиться недостатньо, то спеціаліст залюбки вам запропонує подивитись фото уже виконаних ним робіт.

Запобігання протіканню

Скоріше за все ви не дуже б хотіли, аби в нагороду за встановлені сонячні панелі вам дістався протікаючий дах. Для того, щоб не підставляти відра вдома, коли за вікном почнеться дощ, поцікавтеся які запобіжні методи можна застосувати. Деякі компанії, що встановлюють сонячні панелі можуть запропонувати вам рішення, яке не нашкодить вашій покрівлі.

Щоб зафіксувати сонячну панель на похилу поверхню даху, монтажникам необхідно просверлити у ньому отвори.

Проте у води немає жодних шансів проникнути у ваш дім, адже важливим етапом монтажу кріплень є встановлення спеціальних фартухів, які чемно домовляться з дощовими краплями і попіклуються про ваш затишок.

Різні типи кріплень застосовують різні види фартухів. Наприклад, зазвичай це великі квадрати алюмінію, які причаїлись під черепицею, дозволяючи воді стікати прямо по ним вниз. А ось їх молодші брати, новіші сонячні фартухи включають в себе припідняті частини металу, які спрямують опади ген-ген, не довзоливши ані мілілітру проникнути без запрошення до вашої оселі.

Також монтажники застосовують фартухи, які проходять поверх черепиці з водонепроникним етилен-пропеленовим каучуковим пломбуванням. Такий метод допомагає забезпечити захист навіть від мінімальних протікань.

Запорука успіху і сухого інтер‘єру полягає у гарному стані вашого даху та професіоналізмі встановлюючого персоналу.

Переконайтесь заздалегідь, що ваш монтажник ставить на меті зберегти ваш дах від протікання і застосовує усі підходящі для цього способи. Не соромтесь порадитись із ним щодо фартухів, які підійдуть вашому даху і які рекомендації він може вам дати із власного досвіду.

Організація кабелів підключення

Організація дротів – пріорітетне завдання у монтажі будь-якої сонячної системи. Від правильного рішення цього питання залежить безпека та захист підключення ваших сонячних панелей до електромережі.

Належно розміщені кабелі – не лише пунктик у голові перфекціоніста чи каприз естета. Передусім, це запорука довголіття ескплуатації та ваша безпека.

На те, чи достатньо раціонально у вас розміщені кабелі підключення ви дізнаєтесь з перших чеків, пов‘язаних з витратами на обслуговування сонячних систем та з того, чи переживуть ваші панелі вашого хом‘яка. Спеціалісти обіцяють докласти максимум зусиль і часу, щоб переконатись у тому, що дроти не просто викладені у формі кельтського орнаменту, а й надійно захищені.

Ще до недавна монтажники просто використовували затяжки для кабелів і червоні нитки на добру вдачу, аби все працювало справно. Деякий час по тому, виробники систем кріплень здогадались випустити спеціальні защібки та короби, які маскуватимуть проводку взвдовж сонячних панелей. Більшість із них потішать вас не лише привабливим виглядом, а й захистять кабелі від пошкодження ультрафіолетовими променями.

Складність монтажу

Принципи установки кріплень на дах в загальному однакові, однак є декілька факторів, які можуть ускладнити процес монтажу або збільшити тривалість роботи.

Важкі елементи, безліч окремих деталей, титанічні зусилля, які докладаються при фіксуванні системи кріплень до вашої покрівлі – усі ці фактори впливають на термін виконання роботи.

В залежності від складності системи та ваги обладнання формується ціна на послугу. Ваш монтажник уже напевно має фаворитів серед усього спектру обладнань та свій фірмовий почерк, проте майте на увазі, що додаткові елементи і нюанси кріплення можуть призвести до додаткових витрат. Наприклад, установка кріплення для сонячних панелей у вас на дачі та на Нотр-Дам матиме різний бюджет.

Сумісність з вашим типом даху

Кріплення – це не зовсім та історія, де можна колесом фортуни вибрати тип кріплень та навмання почепити сонячні панелі однаковим способом і собі, і тещі, і сусіду. Класичний метод монтажу кріплень не підійде вам, якщо ваш дах облицьований іспанською плиткою, якщо це солом‘яна стріха, зроблени із глини. Але на ваше щастя, і для вашої унікальної юрти знайдеться своя система кріплення. Не впадайте у відчай навіть якщо у вас плаский дах, рішення для такого уже теж давно винайдено.

ПОВЕРНУТИСЯ НА ПОЧАТОК
КОМЕНТАРІ
Залишити свій коментар
ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ
Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.