33001 Рівне, Україна
вул.Поповича, 11
ПН - ПТ 09:00 - 21:00
СБ - НД 09:00 - 18:00
1
Гарантія на сонячні панелі: що це та для чого

Гарантії на сонячні панелі захищають ваші дорогоцінні інвестиції і є важливою складовою експлуатації сонячних систем. Для ваших сонячних батарей існує декілька видів гарантій і саме вони обіцяють вам довгу дружбу з теплим світилом та стабільним забезпеченням енергією.

Що таке гарантія на сонячні панелі?

Сонячні системи зазвичай мають дві гарантії: одна – на продуктивність, друга – на саме обладнання. Перша присягається вам, що ваше нове сонячне обладнання зможе виготовити 90% необхідної вам енергії за 10 років та 80% за 25 років. Саме ж залізо захищено словом честі виробника на 10-12 років без збоїв.

Гарантійне страхування панелей захищає вас фінансово від передчасного зношування панелей, екологічних катаклізмів та дефектів, які могли допустили на виробництві. Як це і заведено, купити гарантію на довший період завжди більш економічно обґрунтовано для вас. Аби не розгубитись у розмаїтті виробників і запропонованих гарантій опирайтесь на наступні критерії:

  • Гарантія на продуктивність.
  • Гарантія на виріб.

Яким проблемам може допомогти запобігти гарантійне страхування?

Найбільш очевидний сценарій передбачає, що ви наважуєтесь на серйозну покупку, з широкою посмішкою обмінюєте гроші на сонячні панелі, тішитесь спостерігаючи за монтажем панелей чи то на ваш власний будинок, чи ваш комерційний об’єкт і потім ви не знаєте ні горя, ні біди протягом десятиліть. Але не усім людям завжди щастить однаково, негоди завжди застигають нас невчасно і без попередження, тому якщо ви стикнетесь з неполадками своєї сонячної панелі після монтажу, вам необхідно зрозуміти наскільки сильно пошкоджена система.

У більшості випадків, якщо одна із панелей пошкоджується, усі інші панелі системи будуть працювати у звичайному режимі. Проте іноді трапляється і так, що збій у роботі однієї вплине на продуктивність роботи сусідніх панелей. Гарантійне страхування подбає про заміну непрацюючої панелі або декількох на нову, а це допоможе вам зекономити від 150 до 300 доларів, бо саме у цьому діапазоні коливаються ціни на одну сонячну панель.

Коли постане вибір яку ж із гарантій варто вибрати налаштуйтесь на те, що ваша головна мета – отримати максимальне забезпечення в обслуговуванні та технічній підтримці. Гарантія від виробника – це важливе доповнення до технічних характеристик обраного вами продукту і на додачу ознака клієнтоорієнтованості бренду. У разі, коли ваша сонячна панель вийде з ладу, деякі з виробників не лише лагодять або виконують заміну сонячної панелі, але й самостійно покривають витрати на доставку та роботу майстра.

Чому гарантія – це важливо і як це впливає на вашу фотоелектричну сонячну систему?

Фотоелектрична сонячна система – це покупка, яку можна сміливо використовувати усе життя, а згодом ще й заповідати дітям. Ваша вигода від такої системи прямо пропорційно залежить від кількості отриманої електроенергії, яку вироблятиме система з року в рік. Завдяки сонячній системі ви можете скоротити використання електроенергії з класичних джерел всього до 10% або й взагалі забезпечити сонячною енергією усі сто відсотків ваших потреб. Чим більше ви шкодуватимете свої сонячні панелі, тим більше вам доведеться шкодувати згодом отримавши рахунки за електроенергію. Якщо панелі вашої сонячної системи швидко зношуються, ви отримуєте меншу довгострокову цінність від вашої системи, аніж якби ви користувались панелями, які зношуються повільніше.

Що означає гарантія на використання сонячних панелей?

Об’єм електроенергії, яку вироблятиме сонячна система з кожним роком буде ставати меншим. Різниця, звичайно, залежить від виробника, але така доля спіткає абсолютно усе обладнання. Зазвичай у індустрії сонячної енергії виробники гарантують, що у перші 25 років експлуатації ефективність сонячних систем не знизиться менше, ніж на 10-20%. Також є інший вид гарантування потужності панелей: виробники обіцяють, що через 25 років ваша сонячна система буде виробляти 80-90% енергії від своєї початкових можливостей.

Гарантійне покриття ефективності – це ще один показник турботи про клієнта та рівня підтримки у разі виникнення будь-яких питань, якщо у вас виникнуть негаразди з вашою сонячної системою. У той час, коли гарантія на виріб вимагає від вас викликати майстра і продемонструвати працює панель чи ні, у випадку з гарантією ефективності можуть виникнути тонкі нюанси, яким варто присвятити окрему статтю.

Слід зазначити, що гарантії строком на 25 років зазвичай сприймаються покупцем оптимістичніше, ніж такі ж, але на коротший термін. Проте така гарантія може скоріше стати індикатором зношуваності панелей та зниження їх потужності, аніж обіцянка сумлінної підтримки з боку компанії-виробника. Якщо ваші сонячні системи зменшують потужність швидше, аніж зазначено у гарантії, виробник подбає або про ремонт, або надасть заміну. Деякі виробники самі дбають про доставку та оплачують роботу професіонала з ремонту або монтажу.

ПОВЕРНУТИСЯ НА ПОЧАТОК
КОМЕНТАРІ
Залишити свій коментар
ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ
Залиште заявку на консультацію, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.