Біля Львова збудують житловий комплекс з системою очистки води і сонячними батареями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Біля Львова збудують житловий комплекс з системою очистки води і сонячними батареями

Біля Львова збудують житловий комплекс з системою очистки води і сонячними батареями

У Дублянах, що розташовані за 8 км на північний-схід від Львова, збудують житловий комплекс з системою очистки води і сонячними батареями.

Перший камінь ЖК «Шатл» був закладений 25 березня, передає IA ZIK.

Як зазначає керівник відділу продажів «Лев Девелопмент» Юрій Титич, проект енергоефективного, комфортабельного житла розробляли найкращі українські архітектори.

«Житловий комплекс матиме сучасну очисну установку для води, яка коштує близько півмільйона гривень, – розповідає фахівець. – Завдяки потужним фільтрами, які справно працюватимуть вісім років, з крану тектиме придатна для пиття вода».

На даху ЖК «Шатл» встановлять сонячні батареї, які забезпечать освітлення під’їздів. У будинку також облаштують автономний генератор на випадок аварійних відключень, системи обліку енергоресурсів, котли німецького виробництва. Забудовники також обіцяють високі стелі, панорамні вікна з п’ятикамерним профілем та мідну проводку.

Біля Львова збудують житловий комплекс з системою очистки води і сонячними батареями

Біля Львова збудують житловий комплекс з системою очистки води і сонячними батареями

На додачу, «Шатл» оснастять відеодомофонами, системою автономних поштових скриньок та електронних ключів. «Житловий комплекс буде вирізнятися з-поміж звичного для міста Дубляни житла», – запевняє співзасновник компанії «Лев Девелопмент» Олександр Островський.

Житловий комплекс «Шатл» планують ввести в експлуатацію до кінця 2016 року.

Автор | 2016-10-20T00:59:57+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.