Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

Найбільшу у Білорусії сонячну електростанцію будують на території, забрудненій внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

СЕС зводить унітарне підприємство “Velcom” у Брагинському районі Гомельскої області, передає 42.tut.by.

Сонячна електростанція потужністю 22,3 МВт складатиметься з 85 тис. сонячних панелей, які розташуються на площі у 56 га, що дорівнює розміру 80 футбольних полів. Виробленої станцією електроенергії вистачить, приміром, для вечірньої підсвітки Мінська.

Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

У зведення сонячної електростанції “Velcom” вкладе понад 23 млн євро. На додачу, компанія збудує високовольтну лінію з 23 опорами і трансформатором на 110 кВ. Згідно з попередніми підрахунками, буде прокладено близько 800 км кабельних ліній, що відповідає відстані від Мінська до Москви.

Завдяки сонячній енергії Velcom сподівається покрити 50% власних потреб в електроенергії.

Як зазначає генеральний директор Velcom Гельмут Дуз, реалізація “комерційного зеленого” проекту також дозволить Білорусі знизити залежність від поставок вуглеводневої сировини.

«1 година роботи збудованого на забрудненій ЧАЕС комплексу може заощадити близько 7 тис. кубометрів природного газу», – зазначає фахівець, додаючи, що сонячна станція окупиться через 4-5 років.

Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

Білорусь будує сонячну електростанцію на забрудненій ЧАЕС землі

За словами Гельмута Дуза, для будівництва СЕС було обрано Брагінський район у зв’язку з великою кількістю сонячних днів у Гомельській області.

«До того ж на територіях, які постраждали від вибуху на Чорнобильській АЕС, землю можна отримати не так дорого, як в інших районах країни», – пояснює фахівець.

Передбачається, що сонячну електростанцію у Брагинському районі введуть в експлуатацію вже цього літа.

Автор | 2016-10-20T00:59:36+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.