Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Федеральна земля Австрії отримує 100% енергії з відновлюваних джерел

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Федеральна земля Австрії отримує 100% енергії з відновлюваних джерел

Федеральна земля Австрії отримує 100% енергії з відновлюваних джерел

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сонячна енергетика в Австрії – пріоритетний напрямок.

Багато країн активно і дуже успішно здійснюють програми по переходу на екологічно чисті поновлювані джерела енергії. Днями похвалилася своїми успіхами маленька Австрія, яка на референдумі 1978 відмовилося від ядерної енергії.

У країні дев’ять федеральних земель, найбільша з них Нижня Австрія на північному сході. Минулого тижня прем’єр Ервін Проелл (Erwin Proell) урочисто оголосив, що тепер все 1,65 млн жителів федеральної землі і всі промислові підприємства повністю забезпечуються електроенергією з відновлюваних джерел.

«Ми багато інвестували в підвищення енергоефективності та розширення використання поновлюваних джерел електроенергії, – сказав Ервін Проелл. – З 2002 року ми вклали 2,8 мільярда євро в екологічно чисту енергію, від сонячних електростанцій до ГЕС на Дунаї ».

В результаті, зараз 63% всіх енергетичних потреб федеральної землі покривають гідроелектростанції, 26% дає енергія вітру, 9% – біомаса і 2% – Сонце.

У всій Австрії частка поновлюваних джерел електроенергії становить 75%, лише 25% припадає на вуглеводні. За цим показником Австрія лідирує в Європі, за нею йдуть Швеція, Португалія, Латвія і Данія.

Завдяки розвитку «зеленої» енергетики в Нижній Австрії створено 38 000 робочих місць, і влада розраховує збільшити цю кількість до 50 000 до 2030 року.

За матеріалами: solar-news.ru

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-25T21:01:46+00:00 Лютий 24th, 2016|Новини|