Федеральна земля Австрії отримує 100% енергії з відновлюваних джерел

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Федеральна земля Австрії отримує 100% енергії з відновлюваних джерел

Федеральна земля Австрії отримує 100% енергії з відновлюваних джерел

Сонячна енергетика в Австрії – пріоритетний напрямок.

Багато країн активно і дуже успішно здійснюють програми по переходу на екологічно чисті поновлювані джерела енергії. Днями похвалилася своїми успіхами маленька Австрія, яка на референдумі 1978 відмовилося від ядерної енергії.

У країні дев’ять федеральних земель, найбільша з них Нижня Австрія на північному сході. Минулого тижня прем’єр Ервін Проелл (Erwin Proell) урочисто оголосив, що тепер все 1,65 млн жителів федеральної землі і всі промислові підприємства повністю забезпечуються електроенергією з відновлюваних джерел.

«Ми багато інвестували в підвищення енергоефективності та розширення використання поновлюваних джерел електроенергії, – сказав Ервін Проелл. – З 2002 року ми вклали 2,8 мільярда євро в екологічно чисту енергію, від сонячних електростанцій до ГЕС на Дунаї ».

В результаті, зараз 63% всіх енергетичних потреб федеральної землі покривають гідроелектростанції, 26% дає енергія вітру, 9% – біомаса і 2% – Сонце.

У всій Австрії частка поновлюваних джерел електроенергії становить 75%, лише 25% припадає на вуглеводні. За цим показником Австрія лідирує в Європі, за нею йдуть Швеція, Португалія, Латвія і Данія.

Завдяки розвитку «зеленої» енергетики в Нижній Австрії створено 38 000 робочих місць, і влада розраховує збільшити цю кількість до 50 000 до 2030 року.

За матеріалами: solar-news.ru

Автор | 2016-02-25T21:01:46+00:00 Лютий 24th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.