Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

Компанія Apple збудувала в Арізоні (США) велику сонячну електростанцію потужністю 50 МВт. Електроенергію корпорація продаватиме за ринковою ціною місцевій комунальній компанії, контракт з якою підписаний на 25 років. Apple планує направити в електромережу стільки ж енергії, скільки вона витрачає на роботу своїх офісів і дата-центру в Месі, передає Хайтек.

Сонячна електростанція Bonnybrooke площею 300 акрів розташована у Флоренсі, штат Арізона. Вона виробляє 151 млн. кВт*год. щорічно. Вартість електроенергії не повідомляється, але у аналогічних проектів 1 кВт*год. обходиться в 5,3 центи. Сонячного дня електростанція може виробляти достатньо електроенергії, щоб забезпечити 12 500 будинків.

В червні цього року Apple відкрила дочірню компанію Apple Energy LLC. У серпні організація отримала офіційний дозвіл Федеральної комісії з енергетичного регулювання США (FERC) на продаж енергії і надання послуг з її реалізації.

Корпорація володіє не тільки електростанцією в Арізоні, але й має сонячну ферму в Неваді потужністю 20 МВт. На території власного кампусу компанія виробляє додатково ще 18 МВт. Загалом, 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на енергії з ВДЕ.

Автор | 2016-09-29T21:30:36+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|