Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

Компанія Apple збудувала в Арізоні (США) велику сонячну електростанцію потужністю 50 МВт. Електроенергію корпорація продаватиме за ринковою ціною місцевій комунальній компанії, контракт з якою підписаний на 25 років. Apple планує направити в електромережу стільки ж енергії, скільки вона витрачає на роботу своїх офісів і дата-центру в Месі, передає Хайтек.

Сонячна електростанція Bonnybrooke площею 300 акрів розташована у Флоренсі, штат Арізона. Вона виробляє 151 млн. кВт*год. щорічно. Вартість електроенергії не повідомляється, але у аналогічних проектів 1 кВт*год. обходиться в 5,3 центи. Сонячного дня електростанція може виробляти достатньо електроенергії, щоб забезпечити 12 500 будинків.

В червні цього року Apple відкрила дочірню компанію Apple Energy LLC. У серпні організація отримала офіційний дозвіл Федеральної комісії з енергетичного регулювання США (FERC) на продаж енергії і надання послуг з її реалізації.

Корпорація володіє не тільки електростанцією в Арізоні, але й має сонячну ферму в Неваді потужністю 20 МВт. На території власного кампусу компанія виробляє додатково ще 18 МВт. Загалом, 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на енергії з ВДЕ.

Автор | 2016-09-29T21:30:36+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.