Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

Apple створила дочірню компанію для продажу надлишків електроенергії, що виробляється на її «сонячних» проектах. Компанія, названа Apple Energy LLC , подала запит у Федеральну комісію з регулювання енергетики для отримання дозволу на продаж електроенергії на оптовому ринку по всій території США.

Компанія оголосила про плани по виробленню 521 МВт на своїх «сонячних» проектах по всьому світу . Вона використовує цю «чисту» енергію для електропостачання всіх своїх центрів обробки даних, а також більшої частини своїх магазинів Apple і корпоративних офісів. Крім того, купертіновци інвестуватимуть і в іншу «зелену» електрику – гідроелектріку, біогаз, і геотермальну енергію . В цілому, Apple заявляє, що генерує достатньо електроенергії, щоб покрити 93% власних потреб в усьому світі.

Цілком можливо, що компанія Apple будує потужності з вироблення електроенергії, кількість якої перевищує її потреби, в очікуванні майбутнього зростання ринку. У той же час, продаж надлишків допомагає окупити витрати, за рахунок продажу енергетичних компаній за оптовими цінами, які потім перепродують її кінцевим споживачам.

Малоймовірно, що Apple, яка отримала $ 233 млрд доходів у фінансовому 2015 року зробить вироблення електроенергії ключовою для себе сферою. Але, в будь-якому випадку компанія буде в неї вкладатися. Про це говорить той факт, що в цьому році Apple вже випустила $1,5 млрд в «зелених облігації» для фінансування екологічно чистих енергетичних проектів.

Автор | 2016-06-25T21:14:53+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.