Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

Apple створила дочірню компанію для продажу надлишків електроенергії, що виробляється на її «сонячних» проектах. Компанія, названа Apple Energy LLC , подала запит у Федеральну комісію з регулювання енергетики для отримання дозволу на продаж електроенергії на оптовому ринку по всій території США.

Компанія оголосила про плани по виробленню 521 МВт на своїх «сонячних» проектах по всьому світу . Вона використовує цю «чисту» енергію для електропостачання всіх своїх центрів обробки даних, а також більшої частини своїх магазинів Apple і корпоративних офісів. Крім того, купертіновци інвестуватимуть і в іншу «зелену» електрику – гідроелектріку, біогаз, і геотермальну енергію . В цілому, Apple заявляє, що генерує достатньо електроенергії, щоб покрити 93% власних потреб в усьому світі.

Цілком можливо, що компанія Apple будує потужності з вироблення електроенергії, кількість якої перевищує її потреби, в очікуванні майбутнього зростання ринку. У той же час, продаж надлишків допомагає окупити витрати, за рахунок продажу енергетичних компаній за оптовими цінами, які потім перепродують її кінцевим споживачам.

Малоймовірно, що Apple, яка отримала $ 233 млрд доходів у фінансовому 2015 року зробить вироблення електроенергії ключовою для себе сферою. Але, в будь-якому випадку компанія буде в неї вкладатися. Про це говорить той факт, що в цьому році Apple вже випустила $1,5 млрд в «зелених облігації» для фінансування екологічно чистих енергетичних проектів.

Автор | 2016-06-25T21:14:53+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|