Apple створила компанію для продажу надлишків електроенергії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Apple logo with workers

Apple створила дочірню компанію для продажу надлишків електроенергії, що виробляється на її «сонячних» проектах. Компанія, названа Apple Energy LLC , подала запит у Федеральну комісію з регулювання енергетики для отримання дозволу на продаж електроенергії на оптовому ринку по всій території США.

Компанія оголосила про плани по виробленню 521 МВт на своїх «сонячних» проектах по всьому світу . Вона використовує цю «чисту» енергію для електропостачання всіх своїх центрів обробки даних, а також більшої частини своїх магазинів Apple і корпоративних офісів. Крім того, купертіновци інвестуватимуть і в іншу «зелену» електрику – гідроелектріку, біогаз, і геотермальну енергію . В цілому, Apple заявляє, що генерує достатньо електроенергії, щоб покрити 93% власних потреб в усьому світі.

Цілком можливо, що компанія Apple будує потужності з вироблення електроенергії, кількість якої перевищує її потреби, в очікуванні майбутнього зростання ринку. У той же час, продаж надлишків допомагає окупити витрати, за рахунок продажу енергетичних компаній за оптовими цінами, які потім перепродують її кінцевим споживачам.

Малоймовірно, що Apple, яка отримала $ 233 млрд доходів у фінансовому 2015 року зробить вироблення електроенергії ключовою для себе сферою. Але, в будь-якому випадку компанія буде в неї вкладатися. Про це говорить той факт, що в цьому році Apple вже випустила $1,5 млрд в «зелених облігації» для фінансування екологічно чистих енергетичних проектів.

Leave a Reply