Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

Компанії Apple і Sustainable Energy Authority of Ireland (SEAI) будуть працювати разом над розробкою хвильової енергії в Ірландії.

За останні кілька років – з тих пір, як Тім Кук став генеральним директором, компанія Apple значно «озеленила» свої виробничі потужності. Вона усунула токсичні речовини зі своїх продуктів, зробила їх більш доступними переробці і вклала великі гроші в чисту енергію і збереження навколишнього середовища, пише Facepla.net з посиланням на macrumors.com.

Компанії Apple і Sustainable Energy Authority of Ireland (SEAI) будуть працювати разом над розробкою хвильової енергії в Ірландії. Apple інвестувала € 1000000 до фонду, який допоможе розробникам, що отримав грант від SEAI, перевірити свої прототипи з виробництва енергії за допомогою океану на випробувальному полігоні в затоці Голуей.

Західне узбережжя Ірландії вважається одним з кращих ресурсів хвильової енергії у світі, і я гаряче вітаю це угода між Apple, і SEAI, яке допоможе використовувати цей поновлюване джерело енергії. Це відмінне досягнення для Ірландії і показує, що, коли справа доходить до розвитку океанської енергії, Ірландія, безумовно, відкрита для бізнесу, – Алекс Вайт (Alex White), міністр Ірландії з питань комунікації, енергетики і природних ресурсів.

З боку Apple, Ліза Джексон (Lisa Jackson), віце-президент компанії Apple з охорони навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив, сказала:

Ми в захваті від потенціалу енергії океану, яка коли-небудь зможе служити джерелом чистої енергії для центрів обробки даних , які ми будуємо в Атенрай, графство Голуей. Ми глибоко віддані ідеї забезпечити всі наші об’єкти на 100% поновлюваними джерелами енергії і вважаємо, що інвестування в інноваційні проекти зроблять процес досягнення нашої мети легше.

Майданчик для випробування в затоці Голуей був створений у 2006 році компанією SEAI і морським інститутом. Він використовується для випробувань прототипів хвильової енергії в масштабі ¼.

Apple також різною мірою інвестувала у вітрову енергію, біогаз, паливні елементи, гідроелектростанції і геотермальну енергію.

Автор | 2016-01-29T19:48:22+00:00 Листопад 16th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.