Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

Компанії Apple і Sustainable Energy Authority of Ireland (SEAI) будуть працювати разом над розробкою хвильової енергії в Ірландії.

За останні кілька років – з тих пір, як Тім Кук став генеральним директором, компанія Apple значно «озеленила» свої виробничі потужності. Вона усунула токсичні речовини зі своїх продуктів, зробила їх більш доступними переробці і вклала великі гроші в чисту енергію і збереження навколишнього середовища, пише Facepla.net з посиланням на macrumors.com.

Компанії Apple і Sustainable Energy Authority of Ireland (SEAI) будуть працювати разом над розробкою хвильової енергії в Ірландії. Apple інвестувала € 1000000 до фонду, який допоможе розробникам, що отримав грант від SEAI, перевірити свої прототипи з виробництва енергії за допомогою океану на випробувальному полігоні в затоці Голуей.

Західне узбережжя Ірландії вважається одним з кращих ресурсів хвильової енергії у світі, і я гаряче вітаю це угода між Apple, і SEAI, яке допоможе використовувати цей поновлюване джерело енергії. Це відмінне досягнення для Ірландії і показує, що, коли справа доходить до розвитку океанської енергії, Ірландія, безумовно, відкрита для бізнесу, – Алекс Вайт (Alex White), міністр Ірландії з питань комунікації, енергетики і природних ресурсів.

З боку Apple, Ліза Джексон (Lisa Jackson), віце-президент компанії Apple з охорони навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив, сказала:

Ми в захваті від потенціалу енергії океану, яка коли-небудь зможе служити джерелом чистої енергії для центрів обробки даних , які ми будуємо в Атенрай, графство Голуей. Ми глибоко віддані ідеї забезпечити всі наші об’єкти на 100% поновлюваними джерелами енергії і вважаємо, що інвестування в інноваційні проекти зроблять процес досягнення нашої мети легше.

Майданчик для випробування в затоці Голуей був створений у 2006 році компанією SEAI і морським інститутом. Він використовується для випробувань прототипів хвильової енергії в масштабі ¼.

Apple також різною мірою інвестувала у вітрову енергію, біогаз, паливні елементи, гідроелектростанції і геотермальну енергію.

Автор | 2016-01-29T19:48:22+00:00 Листопад 16th, 2015|Новини|