Apple оголосила про початок досліджень виробництва енергії за допомогою океану

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Apple

Компанії Apple і Sustainable Energy Authority of Ireland (SEAI) будуть працювати разом над розробкою хвильової енергії в Ірландії.

За останні кілька років – з тих пір, як Тім Кук став генеральним директором, компанія Apple значно «озеленила» свої виробничі потужності. Вона усунула токсичні речовини зі своїх продуктів, зробила їх більш доступними переробці і вклала великі гроші в чисту енергію і збереження навколишнього середовища, пише Facepla.net з посиланням на macrumors.com.

Компанії Apple і Sustainable Energy Authority of Ireland (SEAI) будуть працювати разом над розробкою хвильової енергії в Ірландії. Apple інвестувала € 1000000 до фонду, який допоможе розробникам, що отримав грант від SEAI, перевірити свої прототипи з виробництва енергії за допомогою океану на випробувальному полігоні в затоці Голуей.

Західне узбережжя Ірландії вважається одним з кращих ресурсів хвильової енергії у світі, і я гаряче вітаю це угода між Apple, і SEAI, яке допоможе використовувати цей поновлюване джерело енергії. Це відмінне досягнення для Ірландії і показує, що, коли справа доходить до розвитку океанської енергії, Ірландія, безумовно, відкрита для бізнесу, – Алекс Вайт (Alex White), міністр Ірландії з питань комунікації, енергетики і природних ресурсів.

З боку Apple, Ліза Джексон (Lisa Jackson), віце-президент компанії Apple з охорони навколишнього середовища, політики та соціальних ініціатив, сказала:

Ми в захваті від потенціалу енергії океану, яка коли-небудь зможе служити джерелом чистої енергії для центрів обробки даних , які ми будуємо в Атенрай, графство Голуей. Ми глибоко віддані ідеї забезпечити всі наші об’єкти на 100% поновлюваними джерелами енергії і вважаємо, що інвестування в інноваційні проекти зроблять процес досягнення нашої мети легше.

Майданчик для випробування в затоці Голуей був створений у 2006 році компанією SEAI і морським інститутом. Він використовується для випробувань прототипів хвильової енергії в масштабі ¼.

Apple також різною мірою інвестувала у вітрову енергію, біогаз, паливні елементи, гідроелектростанції і геотермальну енергію.

Leave a Reply