Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

Корпорація Apple планує продавати надлишки електроенергії, що виробляється сонячними батареями, встановленими на даху її нової штаб-квартири компанії в Купертіно, штат Каліфорнія. Якщо звернення корпорації буде задоволено, то вона зможе продавати електроенергію безпосередньо споживачам, повідомляє УНІАН.

«Дочірня компанія Apple Energy LLC звернулася до Федеральної комісії з регулювання енергетики США, щоб отримати дозвіл на продаж електроенергії сонячних батарей, водневих паливних елементів, а також «сонячних ферм», гідроелектростанцій та біогазових установок в штатах Орегон, Північна Кароліна, Каліфорнія, Невада і Арізона», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що корпорація Apple, яка планує переїхати до нової штаб-квартири Apple Campus 2 з сонячними панелями на даху наступного року, як і компанія Google, прагне стати одним з найбільших інвесторів в енергетичних проектах.

«Apple в 2015-му витратила 850 мільйонів доларів на 130-мегаватну «сонячну ферму». Якщо звернення корпорації буде задоволено, то вона зможе продавати електроенергію безпосередньо споживачам».

Автор | 2016-06-13T17:55:36+00:00 Червень 13th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.