Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

Корпорація Apple планує продавати надлишки електроенергії, що виробляється сонячними батареями, встановленими на даху її нової штаб-квартири компанії в Купертіно, штат Каліфорнія. Якщо звернення корпорації буде задоволено, то вона зможе продавати електроенергію безпосередньо споживачам, повідомляє УНІАН.

«Дочірня компанія Apple Energy LLC звернулася до Федеральної комісії з регулювання енергетики США, щоб отримати дозвіл на продаж електроенергії сонячних батарей, водневих паливних елементів, а також «сонячних ферм», гідроелектростанцій та біогазових установок в штатах Орегон, Північна Кароліна, Каліфорнія, Невада і Арізона», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що корпорація Apple, яка планує переїхати до нової штаб-квартири Apple Campus 2 з сонячними панелями на даху наступного року, як і компанія Google, прагне стати одним з найбільших інвесторів в енергетичних проектах.

«Apple в 2015-му витратила 850 мільйонів доларів на 130-мегаватну «сонячну ферму». Якщо звернення корпорації буде задоволено, то вона зможе продавати електроенергію безпосередньо споживачам».

Автор | 2016-06-13T17:55:36+00:00 Червень 13th, 2016|Новини|