Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Apple має намір продавати надлишки електроенергії від сонячних батарей з даху нової штаб-квартири

Корпорація Apple планує продавати надлишки електроенергії, що виробляється сонячними батареями, встановленими на даху її нової штаб-квартири компанії в Купертіно, штат Каліфорнія. Якщо звернення корпорації буде задоволено, то вона зможе продавати електроенергію безпосередньо споживачам, повідомляє УНІАН.

«Дочірня компанія Apple Energy LLC звернулася до Федеральної комісії з регулювання енергетики США, щоб отримати дозвіл на продаж електроенергії сонячних батарей, водневих паливних елементів, а також «сонячних ферм», гідроелектростанцій та біогазових установок в штатах Орегон, Північна Кароліна, Каліфорнія, Невада і Арізона», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що корпорація Apple, яка планує переїхати до нової штаб-квартири Apple Campus 2 з сонячними панелями на даху наступного року, як і компанія Google, прагне стати одним з найбільших інвесторів в енергетичних проектах.

«Apple в 2015-му витратила 850 мільйонів доларів на 130-мегаватну «сонячну ферму». Якщо звернення корпорації буде задоволено, то вона зможе продавати електроенергію безпосередньо споживачам».

Leave a Reply