Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, що одержують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

Apple інвестує 1,7 мільярда євро в два дата-центру в Ірландії та Данії, вони будуть забезпечувати роботу онлайн-сервісів компанії (iTunes Store, App Store, iMessage, картографічного і Siri) для європейських користувачів.

Особливістю центрів обробки даних стане використання електрики тільки від поновлюваних джерел енергії.

Дата-центри планується запустити в 2017 році, їх сумарна площа складе 166 000 квадратних метрів. Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, що одержують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

При будівництві планується використовувати екологічні матеріали. У Данії тепло, що відводиться від серверів, буде застосовано для обігріву навколишніх будинків.

У 19 країнах Євросоюзу на Apple працює 18300 співробітників. У 2014 році загальна сума контрактів Apple з європейськими компаніями склала 7,8 мільярда євро. З моменту запуску магазину додатків App Store в 2008 році розробники по всій Європі заробили понад 6,6 мільярда євро на продажу додатків і вбудованих покупках.

 

Автор | 2016-01-29T20:12:01+00:00 Лютий 23rd, 2015|Новини|