Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, що одержують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

Apple інвестує 1,7 мільярда євро в два дата-центру в Ірландії та Данії, вони будуть забезпечувати роботу онлайн-сервісів компанії (iTunes Store, App Store, iMessage, картографічного і Siri) для європейських користувачів.

Особливістю центрів обробки даних стане використання електрики тільки від поновлюваних джерел енергії.

Дата-центри планується запустити в 2017 році, їх сумарна площа складе 166 000 квадратних метрів. Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, що одержують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

При будівництві планується використовувати екологічні матеріали. У Данії тепло, що відводиться від серверів, буде застосовано для обігріву навколишніх будинків.

У 19 країнах Євросоюзу на Apple працює 18300 співробітників. У 2014 році загальна сума контрактів Apple з європейськими компаніями склала 7,8 мільярда євро. З моменту запуску магазину додатків App Store в 2008 році розробники по всій Європі заробили понад 6,6 мільярда євро на продажу додатків і вбудованих покупках.

 

Автор | 2016-01-29T20:12:01+00:00 Лютий 23rd, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.