Apple інвестує 1,7 мільярда євро в “зелені” дата-центри в Ірландії та Данії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Apple logo with workers

Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, що одержують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

Apple інвестує 1,7 мільярда євро в два дата-центру в Ірландії та Данії, вони будуть забезпечувати роботу онлайн-сервісів компанії (iTunes Store, App Store, iMessage, картографічного і Siri) для європейських користувачів.

Особливістю центрів обробки даних стане використання електрики тільки від поновлюваних джерел енергії.

Дата-центри планується запустити в 2017 році, їх сумарна площа складе 166 000 квадратних метрів. Електрикою будівлі забезпечать місцеві партнери, що одержують енергію за рахунок вітрових та інших типів «зелених» установок.

При будівництві планується використовувати екологічні матеріали. У Данії тепло, що відводиться від серверів, буде застосовано для обігріву навколишніх будинків.

У 19 країнах Євросоюзу на Apple працює 18300 співробітників. У 2014 році загальна сума контрактів Apple з європейськими компаніями склала 7,8 мільярда євро. З моменту запуску магазину додатків App Store в 2008 році розробники по всій Європі заробили понад 6,6 мільярда євро на продажу додатків і вбудованих покупках.

 

Leave a Reply