Apple вкладе $ 850 млн в спорудження сонячної електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple вкладе $ 850 млн в спорудження сонячної електростанції

Apple вкладе $ 850 млн в спорудження сонячної електростанції

Компанія Apple вкладе 850 мільйонів доларів в спорудження сонячної електростанції спільно з виробником сонячних фотоелементів First Solar.

Apple побудує сонячну електростанцію спільно з First Solar.

Як заявив гендиректор Apple Тім Кук на технологічній конференції Goldman Sachs, проект буде реалізований в Каліфорнії і в перспективі забезпечить електрикою 60000 будинків, головний офіс Apple в Купертіно і 52 магазина Apple Store.

«Ми в Apple розуміємо, що зміни клімату реальні. Час говорити про це пройшов, настав час діяти », – заявив Кук.

Компанія First Solar виробляє панелі для перетворення сонячної енергії в електрику, а також створює сонячні електростанції. Реалізація спільного з Apple проекту почнеться в середині 2015 року та завершиться до кінця наступного року.

У минулому році потужність сонячної енергетики по всьому світу виросла з 138 до 185 гігават. З урахуванням того, що загальна потужність світової енергетики – близько 6000 гігават, частка сонячних електростанцій (СЕС) вже перевищила 3 ​​відсотка.

Автор | 2016-01-29T20:12:31+00:00 Лютий 11th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.