Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Apple вкладе $ 850 млн в спорудження сонячної електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Apple вкладе $ 850 млн в спорудження сонячної електростанції

Apple вкладе $ 850 млн в спорудження сонячної електростанції

Компанія Apple вкладе 850 мільйонів доларів в спорудження сонячної електростанції спільно з виробником сонячних фотоелементів First Solar.

Apple побудує сонячну електростанцію спільно з First Solar.

Як заявив гендиректор Apple Тім Кук на технологічній конференції Goldman Sachs, проект буде реалізований в Каліфорнії і в перспективі забезпечить електрикою 60000 будинків, головний офіс Apple в Купертіно і 52 магазина Apple Store.

«Ми в Apple розуміємо, що зміни клімату реальні. Час говорити про це пройшов, настав час діяти », – заявив Кук.

Компанія First Solar виробляє панелі для перетворення сонячної енергії в електрику, а також створює сонячні електростанції. Реалізація спільного з Apple проекту почнеться в середині 2015 року та завершиться до кінця наступного року.

У минулому році потужність сонячної енергетики по всьому світу виросла з 138 до 185 гігават. З урахуванням того, що загальна потужність світової енергетики – близько 6000 гігават, частка сонячних електростанцій (СЕС) вже перевищила 3 ​​відсотка.

Автор | 2016-01-29T20:12:31+00:00 Лютий 11th, 2015|Новини|