Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Виступаючи на заході Apple віце-президент компанії з навколишнього середовища, Ліза Джексон, стверджувала, що 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на відновлюваній електроенергії.

Apple орієнтована на 100% функціонування всіх об’єктів компанії – магазинів, центрів обробки даних, виробничих приміщень – на відновлюваних джерелах енергії протягом декількох років. У 2014 році, компанія показала, що 100% електроенергії, яка використовується для діяльності компанії в США була з ВДЕ. Apple також працює на ВДЕ не на 100%, але близько до цього показника, у своїх центрах обробки даних по всьому світу.

Отож немає нічого дивного у заяві Лізи Джексон, адже компанія наближається до своєї мети – робота на 100% відновлюваних джерелах енергії. Фактично, Apple зараз живиться від 100% електроенергії з відновлюваних джерел у 23 країнах по всьому світу, в тому числі в США і Китаї.

Ліза Джексон заявила, що також потрібен час, щоб виділити програму компанії з повторного використання і переробки. Коли iPhone 6с і iPhone 6s Plus були випущені в минулому році, Apple підкреслив, що ці дві нові моделі заощадили 14% і 16% викидів вуглецю в порівнянні з айфонами, випущеними попереднього року.

Крім того, Apple представила Liam – автоматизованого робота для розбирання айфонів на різноманітні компоненти і матеріали, що можуть бути повторно використані і перероблені. Apple стверджує, що Liam може розбирати більш ніж 1,2 млн телефонів на рік. Тому не дивно, що компанія Apple також запустила свою програму утилізації під новим ім’ям «Apple Renew» стверджуючи, що «Переробка продуктів компанії Apple має бути настільки ж легкою, як їх використання».

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-03-28T23:58:14+00:00 Березень 28th, 2016|Новини|