93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

Виступаючи на заході Apple віце-президент компанії з навколишнього середовища, Ліза Джексон, стверджувала, що 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на відновлюваній електроенергії.

Apple орієнтована на 100% функціонування всіх об’єктів компанії – магазинів, центрів обробки даних, виробничих приміщень – на відновлюваних джерелах енергії протягом декількох років. У 2014 році, компанія показала, що 100% електроенергії, яка використовується для діяльності компанії в США була з ВДЕ. Apple також працює на ВДЕ не на 100%, але близько до цього показника, у своїх центрах обробки даних по всьому світу.

Отож немає нічого дивного у заяві Лізи Джексон, адже компанія наближається до своєї мети – робота на 100% відновлюваних джерелах енергії. Фактично, Apple зараз живиться від 100% електроенергії з відновлюваних джерел у 23 країнах по всьому світу, в тому числі в США і Китаї.

Ліза Джексон заявила, що також потрібен час, щоб виділити програму компанії з повторного використання і переробки. Коли iPhone 6с і iPhone 6s Plus були випущені в минулому році, Apple підкреслив, що ці дві нові моделі заощадили 14% і 16% викидів вуглецю в порівнянні з айфонами, випущеними попереднього року.

Крім того, Apple представила Liam – автоматизованого робота для розбирання айфонів на різноманітні компоненти і матеріали, що можуть бути повторно використані і перероблені. Apple стверджує, що Liam може розбирати більш ніж 1,2 млн телефонів на рік. Тому не дивно, що компанія Apple також запустила свою програму утилізації під новим ім’ям «Apple Renew» стверджуючи, що «Переробка продуктів компанії Apple має бути настільки ж легкою, як їх використання».

Автор | 2016-03-28T23:58:14+00:00 Березень 28th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.