На даху «космічного корабля» Apple буде встановлена ​​найбільша в США система сонячних батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На даху «космічного корабля» Apple буде встановлена ​​найбільша в США система сонячних батарей

На даху «космічного корабля» Apple буде встановлена ​​найбільша в США система сонячних батарей

Компанія Apple продовжує будувати «космічний корабель» в околицях Купертіно, відкриття якого заплановано на першу половину наступного року. На відео-роликах, представлених в січні, будівельники встановлювали скляні панелі, які будуть грати роль стін в майбутньому будинку.

На даний момент будівництво кампусу підійшло до встановлення сонячних батарей на даху. Блакитні панелі встановлюються поверх всіх комунікацій і систем вентиляції. Після того, як кампус буде добудований, а сонячні батареї на даху запустять, він перетвориться в найбільшу в США корпоративну будівлю, що працює на сонячній енергії.

На додаток до сонячних батарей, в будівлі передбачена система природної вентиляції і клімат-конроль, яка повинна працювати майже цілий рік автономно, не вимагаючи додаткового обігріву, або охолодження приміщень для створення комфортних умов перебування в кампусі.

Якщо темп будівництва збережеться і не виникне ніяких непередбачених ускладнень, вже в наступному році компанія Apple почне проводити всі презентації та конференції в новій будівлі. Саме для цих цілей в комплексі передбачена аудиторія на 1000 місць.

джерело: AppleInsider

Автор | 2016-10-20T01:00:03+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.