На даху «космічного корабля» Apple буде встановлена ​​найбільша в США система сонячних батарей

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Кампус Apple з сонячними панелями

Компанія Apple продовжує будувати «космічний корабель» в околицях Купертіно, відкриття якого заплановано на першу половину наступного року. На відео-роликах, представлених в січні, будівельники встановлювали скляні панелі, які будуть грати роль стін в майбутньому будинку.

На даний момент будівництво кампусу підійшло до встановлення сонячних батарей на даху. Блакитні панелі встановлюються поверх всіх комунікацій і систем вентиляції. Після того, як кампус буде добудований, а сонячні батареї на даху запустять, він перетвориться в найбільшу в США корпоративну будівлю, що працює на сонячній енергії.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_youtube id=”loAHN8QoIDE” width=”600″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””/]

На додаток до сонячних батарей, в будівлі передбачена система природної вентиляції і клімат-конроль, яка повинна працювати майже цілий рік автономно, не вимагаючи додаткового обігріву, або охолодження приміщень для створення комфортних умов перебування в кампусі.

Якщо темп будівництва збережеться і не виникне ніяких непередбачених ускладнень, вже в наступному році компанія Apple почне проводити всі презентації та конференції в новій будівлі. Саме для цих цілей в комплексі передбачена аудиторія на 1000 місць.

джерело: AppleInsider[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply