Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Альтернативна енергетика в Канаді. Тенденції.

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Альтернативна енергетика в Канаді. Тенденції.

Альтернативна енергетика в Канаді. Тенденції.

До 2050 року Канада може повністю переорієнтувати свою енергетику на поновлювані джерела енергії (ВДЕ), вважають вчені з Страдфордского університету.

За словами глави дослідницької групи Марка Якобсона , сьогодні Канада має величезні можливості в області енергії вітру . Як приклад учений привів США, де вітряна енергетика є найбільш доступним енергоносієм. Згідно з прогнозами дослідників, протягом найближчих 35 років Канада може скоротити використання викопного палива на 80% .

Група вчених з Страдфордского університету, очолювана Якобсоном, провела дослідження, спрямоване на оцінку потенціалу використання енергії вітру, сонця і води. Дослідження охопило 50 штатів США, а також 139 країн світу, серед яких опинилася і Канада.

В даний час вітрова енергетика в Канаді розвинена слабо: менше 5% електроенергії виробляється за рахунок цього джерела . У свою чергу, вчені з Страдфордского університету вважають, що перехід країни на поновлювані енергоджерела, зокрема на енергію вітру, повинно стати справою політиків. На думку авторів дослідження, подібні кардинальні рішення повинні приймати вольові політики.

Американські вчені вважають, що Канада занадто довго покладалася на нафту і газ, а альтернативним джерелами не приділяла належної уваги , а то час як енергія сонця або вітру дешевше дизельних.

Однак канадська влада все частіше стали заявляти про плани щодо «зеленої» енергетики . Так, наприклад, міністр природних ресурсів країни Джим Карр раніше говорив про те, що швидкий перехід на ВДЕ неможливий, проте «все-таки це станеться». За словами політика, Канада має намір вкладати інвестиції в програми з розвитку альтернативної енергетики. Карр заявив також, що сьогодні країна – «на стадії перехідного етапу» щодо ВДЕ.

Автор | 2016-06-17T17:50:49+00:00 Червень 17th, 2016|Новини|