Альтернативна енергетика в Канаді. Тенденції.

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Альтернативна енергетика в Канаді. Тенденції.

Альтернативна енергетика в Канаді. Тенденції.

До 2050 року Канада може повністю переорієнтувати свою енергетику на поновлювані джерела енергії (ВДЕ), вважають вчені з Страдфордского університету.

За словами глави дослідницької групи Марка Якобсона , сьогодні Канада має величезні можливості в області енергії вітру . Як приклад учений привів США, де вітряна енергетика є найбільш доступним енергоносієм. Згідно з прогнозами дослідників, протягом найближчих 35 років Канада може скоротити використання викопного палива на 80% .

Група вчених з Страдфордского університету, очолювана Якобсоном, провела дослідження, спрямоване на оцінку потенціалу використання енергії вітру, сонця і води. Дослідження охопило 50 штатів США, а також 139 країн світу, серед яких опинилася і Канада.

В даний час вітрова енергетика в Канаді розвинена слабо: менше 5% електроенергії виробляється за рахунок цього джерела . У свою чергу, вчені з Страдфордского університету вважають, що перехід країни на поновлювані енергоджерела, зокрема на енергію вітру, повинно стати справою політиків. На думку авторів дослідження, подібні кардинальні рішення повинні приймати вольові політики.

Американські вчені вважають, що Канада занадто довго покладалася на нафту і газ, а альтернативним джерелами не приділяла належної уваги , а то час як енергія сонця або вітру дешевше дизельних.

Однак канадська влада все частіше стали заявляти про плани щодо «зеленої» енергетики . Так, наприклад, міністр природних ресурсів країни Джим Карр раніше говорив про те, що швидкий перехід на ВДЕ неможливий, проте «все-таки це станеться». За словами політика, Канада має намір вкладати інвестиції в програми з розвитку альтернативної енергетики. Карр заявив також, що сьогодні країна – «на стадії перехідного етапу» щодо ВДЕ.

Автор | 2016-06-17T17:50:49+00:00 Червень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.